fbpx

Новини з телебачення сьогодні продовжують споживати близько 40% людей.

Диджитал-платформи є основним джерелом споживання новин для українців — понад 55% отримують інформацію з месенджерів та соціальних мереж.

Такі дані були отримані в результаті соціологічного дослідження компанії Gradus Research Company, яке проводили на замовлення Національної суспільної телерадіокомпанії України.Про це розповів член правління Суспільного, відповідальний за маркетинг, Андрій Таранов.

Цю тенденцію підтверджують й показники Суспільного, де за пів року кількість підписок на цифрових платформах зросла у 2,5 рази та досягла 6 млн.

«Під час війни швидкість отримання достовірних новин може врятувати життя, тому ми побачили грандіозне зростання підписок на диджитал-платформах. Особливо це стосується регіональних мереж, де наші підписки зросли до 4 млн», — сказав Андрій Таранов.

За даними соціологів, Facebook — соціальна мережа, яку найчастіше згадують як джерело споживання новин про Україну (90%). Telegram — лідер серед месенджерів (89%).

На думку Андрія Таранова, стрімке зростання соціальних платформ не означає, що лінійні медіа щезнуть: «Новини з телебачення сьогодні продовжують споживати близько 40% людей. У телебачення, сайтів, радіо, соціальних платформ різні завдання та відмінності аудиторії. Якщо сайти та соціальні платформи — це про короткотривале споживання новин: зайшов, прочитав, вийшов, то глядач може дивитися ТБ 1-5 годин та більше. Тому потрібно посилювати взаємодію всіх платформи, щоб вони контентно доповнювали одна одну».

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни соціальні мережі Суспільного перетнули позначку в 6 мільйонів підписників. У середньому щомісячний показник унікальних користувачів на сайті «Суспільне Новини» складає майже 7 млн, перегляди у фейсбуку зросли до 200 млн, в ютубі — до 30 млн

Фото: сайт osvitanova.com.ua

#Українці #інформація #месенджери

Джерело

COVID-19 Live