fbpx

Бужанський Максим Аркадійович

Народився 24 листопада 1974 року.

Знак Зодіаку: Стрілець. За східним гороскопом: рік Дерев’яного Тигра.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік: 44 роки.

Максим Бужанський – народний депутат від політичної сили «Слуга народу». Пройшов до парламенту по 25 округу Дніпропетровської області. Ряді ЗМІ називають його «персонажем проблемним».

Це пов’язано з тим, що Віктор Янукович йому симпатичний. У минулому наш герой голосував за «Партію регіонів». Більш того, Максиму Бужанському навіть приписують спроби реабілітувати у нас у країні культ Йосипа Сталіна. Але що ж так розлютило народного депутата від «Зе» команди, що він публічно образив журналістку, назвавши її «тупою вівцею»?

І як відреагувала на таку витівку нардепа політична сила, членом якої він є? Якою була реакція новообраного президента Володимира Зеленського? Чи отримає проблематичний депутат Макс Бужанський за свою помилку по заслугах? Можливо, його виключать за образу із фракції? Дізнайтеся подробиці того, що відбувається.

Сім’я

Дитинство та юність пройшли у місті Дніпро (до 2016 року – Дніпропетровськ).

Його батьки – інженери. Сімейний стан: одружений. Дружина: Вікторія Кисрієва. Діти: у інтерв’ю онлайн-виданню Bykvu.com Макс Бужанський відзначав, що їм потрібно виховувати маленьку дитину.

Освіта

1992-1997 рр. – навчався у Дніпропетровському інституті інженерів залізничного транспорту за спеціальністю «мости». Ні дня не працював за фахом.

Кар’єра і бізнес

У дев’яності роки протягом 12 років працював у дніпропетровській охоронній фірмі. Про це стало відомо із інтерв’ю нашого героя онлайн-виданню «Букви». Він розповідав виданню, що останні 13 років займався комплектацією інтер’єрів.

Згідно з його офіційною короткої автобіографію, яка була оприлюднена Центральною виборчою комісією України, Максим Бужанський працює менеджером ТОВ «Арна» у Дніпрі. Пише книги. Як повідомляє YouControl, дата реєстрації цієї компанії – 4 листопада 1998 року, уповноважена особа – невизначена, адреса засновника – місто Харків.

Стосовно того, що Максим Бужанський був раніше фігурантом кримінальних справ, він відзначив Bykvu.com, що таким чином конкурент на виборах хотів облити його брудом. Зі слів блогера, «через одного із місцевих активістів сфабрикували фальшивку».

У 2019 році блогер, ведучий ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK, від політичної сили Володимир Зеленського «Слуга народу», 25-тий одномандатний округ Дніпропетровської області.

COVID-19 Live