fbpx

Поляков Антон Едуардович

Антон Едуардович Поляков – громадський діяч, волонтер, народний депутат 9-го скликання. Антон Едуардович разом з громадськими діячами працював над створенням молодіжного бізнес-клубу, який базується в Чернігові. Головне завдання цього клубу об’єднання і підтримка малого і середнього бізнесу.

Біографія

Антон Едуардович Поляков, народився 11 листопада 1987 року в м. Чернігів. Безпартійний, судимість відсутня. Підприємництвом займається з 2010 року. Поляков є керівником організації «Центр протидії злочинності і корупції». У Зе-команду вступив відразу після новорічного звернення Володимира Зеленського, на момент вступу Полякова в команду Зеленського всього від Чернігові було 3-4 людини, які теж приєдналися до команди. У 2019 році став народним депутатом від партії «Слуга народу», балотувався в рідному Чернігові, де набрав 33% від усіх голосів. У листопаді 2019 року його було виключено з фракції, на даний момент є позафракційним депутатом.

 

Сім’я

Підприємець і політик одружений на Галині Поляковій, разом з дружиною займаються вихованням дочки. Сам виріс у багатодітній родині.

Освіта

Загальну середню освіту підприємець отримав в Чернігівській школі, після закінчення якої, освіту здобував у Чернігівському колегіумі №1. Службу в армії проходив в Одесі, у військах МВС.

Кар’єра і бізнес

Антон Едуардович починає займатися підприємництвом, в 2010 році він зареєстрував торгову марку «Підрахуй». Магазин Полякова спеціалізувався на продажу ремонтних елементів, зокрема він продавав покриття для підлоги. Через деякий час Поляков розширив свою діяльність і відкрив магазин LaminateExpert. Цей магазин був продовженням початкового бізнесу. Захопившись антикорупційними питаннями, Антон Поляков очолив громадську організацію, спрямовану на протидію злочинності та корупції. Багато часу приділяв бізнесу, разом з активістами створив молодіжний бізнес-клуб, який працює над просуванням малого і середнього бізнесу, а також збільшення робочих місць на Чернігівщині.

На парламентських виборах балотувався від партії «Слуга народна», по Чернігівському округу. Здобув перемогу, тим самим став народним обранцем 9-го скликання, вступив до комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики.

COVID-19 Live