fbpx

Політична партія “УДАР”

Історія партії

«УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» – політична партія, яку очолює Герой України, громадський діяч, чемпіон світу з боксу Віталій Кличко.

24 квітня 2010 року під час позачергового VII з’їзду політичної партії «Нова країна» було прийняте рішення про зміну її назви на «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». 7 липня 2010 року нова назва партії була зареєстрована у Міністерстві юстиції України.

Нині у лавах партії «УДАР» понад 10 тисяч партійців у 24 регіонах країни. Усього функціонує понад 596 діючих організацій. Партія брала участь у виборах до місцевих рад у жовтні 2010 році. Сьогодні 399 депутатів – представників партії «УДАР» – працюють у місцевих радах різних рівнів у 15 регіонах України.


Основні ідеологічні засади партії:

  • Розвиток України як демократичної держави.
  • Становлення соціально-ринкової економіки.
  • Забезпечення верховенства права, пріоритет громадянських прав та свобод.

Ключові завдання партії:

  • Зміна української політики за рахунок наближення її до інтересів суспільства та європейських стандартів, що дозволить перетворити Україну на успішну європейську державу.
  • Перехід до політики, яка базується на фундаментальних європейських цінностях. Саме базові цінності – верховенство права, повага до закону, дотримання прав та свобод, конкурентна демократія – можуть стати об’єднавчою основою стабільності та розвитку українського суспільства.
  • Необхідність проведення реформ на засадах соціально-ринкової економіки та консолідації суспільства.
  • Повернення на шлях демократичного розвитку України – проведення політичних реформ, спрямованих на створення збалансованої системи влади, розвиток демократичних інститутів та посилення ролі громадянського суспільства.
  • Зміцнення конституціоналізму як основи української державності. Створення Конституції Суспільного Договору.

 

Звіт Політичної партії УДАР Віталія Кличка:

 Звіт Політичної партії  УДАР Віталія Кличка про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру уточнюючий за 3 квартал 2017 року. Звіти місцевих організацій.

 Звіт Політичної партії  УДАР Віталія Кличка про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру уточнюючий за 2 квартал 2017 року. Звіти місцевих організацій.

 Звіт Політичної партії  УДАР Віталія Кличка про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру уточнюючий за 1 квартал 2017 року. Звіти місцевих організацій.
  
   
Звіт Політичної партії  УДАР Віталія Кличка про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру уточнюючий за 1 квартал.


 Звіт Політичної партії  УДАР Віталія Кличка про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру уточнюючий за 2 квартал.


 Звіти місцевих організацій (зі статус юридичної особи) про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 1 квартал.

 Звіти місцевих організацій (зі статус юридичної особи) про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2 квартал.

 Звіти місцевих організацій (зі статус юридичної особи) про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 3 квартал (1 частина).

 Звіти місцевих організацій (зі статус юридичної особи) про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 3 квартал (2 частина). 

 Звіт Політичної партії  УДАР Віталія Кличка про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру уточнюючий за 3 квартал.

 Звіт Політичної партії  УДАР Віталія Кличка про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру уточнюючий за 4 квартал.

 Звіт Політичної партії  УДАР Віталія Кличка про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 4 квартал.

 Звіт Політичної партії  УДАР Віталія Кличка про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік.

COVID-19 Live