Вінницька область
Округ №11 – Пашковський Максим Ігорович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №12 – Драбовський Анатолій Григорович (“Слуга народу”)
Округ №13 – Юрчишин Петро Васильович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №14 – Борзова Ірина Наумівна (“Слуга народу”)
Округ №15 – Білозір Лариса Миколаївна (самовисуванець)
Округ №16 – Вацак Геннадій Анатолійович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №17 – Кучер Микола Іванович (самовисуванець)
Округ №18 – Мейдич Олег Леонідович (“Батьківщина”)
Волинська область
Округ №19 – Гузь Ігор Володимирович (самовисуванець)
Округ №20 – Рубльов Вячеслав Володимирович (“Слуга народу”)
Округ №21 – Івахів Степан Петрович (самовисуванець)
Округ №22 – Палиця Ігор Петрович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №23 – Констанкевич Ірина Мирославівна (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Дніпропетровська область
Округ №24 – Кисилевський Дмитро Давидович (“Слуга народу”)
Округ №25 – Бужанський Максим Аркадійович (“Слуга народу”)
Округ №26 – Нестеренко Кирилл Олександрович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №27 – Медяник В’ячеслав Анатолійович (“Слуга народу”)
Округ №28 – Мисягін Юрій Михайлович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №29 – Демченко Сергій Олексійович (“Слуга народу”)
Округ №30 – Лічман Ганна Василівна (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №31 – Захарченко Володимир Васильович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №32 – Криворучкіна Олена Володимирівна (“Слуга народу”)
Округ №33 – Корявченков Юрій Валерійович (“Слуга народу”)
Округ №34 – Чорний Дмитро Сергійович (“Слуга народу”)
Округ №35 – Герман Денис Вадимович (“Слуга народу”)
Округ №36 – Каптєлов Роман Володимирович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №37 – Шпенов Дмитро Юрійович (самовисуванець)
Округ №38 – Бородін Владислав Валерійович (“Слуга народу”)
Округ №39 – Северин Сергій Сергійович (“Слуга народу”)
Округ №40 – Трухін Олександр Миколайович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Донецька область
Округ №45 – Магомедов Муса Сергоєвич (“Опозиційний блок”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №46 – Христенко Федір Володимирович (“Опозиційна платформа – За життя”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №47 – Солод Юрій Васильович (“Опозиційна платформа – За життя”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №48 – Єфімов Максим Вікторович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №49 – Гнатенко Валерій Сергійович (“Опозиційна платформа – За життя”)
Округ №50 – Требушкін Руслан Валерійович (“Опозиційний блок”)
Округ №51 – Ковальов Олександр Іванович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №52 – Яковенко Євген Геннадійович (“Батьківщина”)
Округ №57 – Новинський Вадим Владиславович (“Опозиційний блок”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №58 – Магера Сергій Васильович (“Опозиційний блок”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №59 – Мороз Володимир Вікторович (“Опозиційна платформа – За життя”)
Округ №60 – Лубінець Дмитро Валерійович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Житомирська область
Округ №62 – Герасименко Ігор Леонідович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №63 – Кицак Богдан Вікторович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №64 – Арешонков Володимир Юрійович (самовисуванець)
Округ №65 – Костюк Дмитро Сергійович (“Слуга народу”)
Округ №66 – Грищенко Тетяна Миколаївна (“Слуга народу”)
Округ №67 – Кузьміних Сергій Володимирович (“Слуга народу”)
Закарпатська область
Округ №68 – Горват Роберт Іванович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №69 – Балога Віктор Іванович (“Єдиний Центр”)
Округ №70 – Лаба Михайло Михайлович (“Слуга народу”)
Округ №71 – Лунченко Валерій Валерійович (самовисуванець)
Округ №72 – Петьовка Василь Васильович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №73 – Поляк Владіслав Миколайович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Запорізька область
Округ №74 – Касай Геннадій Олександрович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №75 – Соха Роман Васильович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №76 – Шевченко Євгеній Володимирович (“Слуга народу”)
Округ №77 – Штепа Сергій Сергійович (“Слуга народу”)
Округ №78 – Пономарьов Олександр Сергійович (“Опозиційна платформа – За життя”)
Округ №79 – Яцик Юлія Григорівна (“Слуга народу”)
Округ №80 – Мінько Сергій Анатолійович (самовисуванець)
Округ №81 – Мельник Павло Вікторович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №82 – Нікітіна Марина Вікторівна (“Слуга народу”)
Івано-Франківська область
Округ №83 – Савчук Оксана Василівна (ВО “Свобода”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №84 – Фріс Ігор Павлович (“Слуга народу”)
Округ №85 – Прощук Едуард Петрович (“Слуга народу”)
Округ №86 – Матусевич Олександр Борисович (“Слуга народу”)
Округ №87 – Андрійович Зіновій Мирославович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №88 – Іванчук Андрій Володимирович (самовисуванець)
Округ №89 – Тимофійчук Володимир Ярославович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Київська область
Округ №90 – Бабенко Микола Вікторович (“Біла Церква разом”)
Округ №91 – Дунда Олег Андрійович (“Слуга народу”)
Округ №92 – Колюх Валерій Вікторович (“Слуга народу”)
Округ №93 – Скороход Анна Костянтинівна (“Слуга народу”)
Округ №94 – Дубінський Олександр Анатолійович (“Слуга народу”)
Округ №95 – Горобець Олександр Сергійович (“Слуга народу”)
Округ №96 – Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна (“Слуга народу”)
Округ №97 – Галушко Микола Леонідович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №98 – Бунін Сергій Валерійович (“Слуга народу”)
Кіровоградська область
Округ №99 – Дануца Олександр Анатолійович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №100 – Мурдій Ігор Юрійович (“Слуга народу”)
Округ №101 – Кузбит Юрій Михайлович (“Слуга народу”)
Округ №102 – Довгий Олесь Станіславович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №103 – Воронько Олег Євгенійович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Луганська область
Округ №105 – Гриб Вікторія Олександрівна (“Опозиційний блок”)
Округ №106 – Кузнєцов Олексій Олександрович (“Слуга народу”)
Округ №107 – Сухов Олександр Сергійович (самовисуванець)
Округ №112 – Вельможний Сергій Анатолійович (самовисуванець)
Округ №113 – Лукашев Олександр Анатолійович (“Опозиційна платформа – За життя”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №114 – Шахов Сергій Володимирович (самовисуванець)
Львівська область
Округ №115 – Піпа Наталія Романівна (“Голос”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №116 – Княжицький Микола Леонідович (“Європейська солідарність”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №117 – Рущишин Ярослав Іванович (“Голос”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №118 – Васильченко Галина Іванівна (“Голос”)
Округ №119 – Бондар Михайло Леонтійович (“Європейська солідарність”)
Округ №120 – Дубневич Ярослав Васильович (самовисуванець)
Округ №121 – Саламаха Орест Ігорович (“Слуга народу”)
Округ №122 – Бакунець Павло Андрійович (“Самопоміч”)
Округ №123 – Батенко Тарас Іванович (самовисуванець)
Округ №124 – Камельчук Юрій Олександрович (“Слуга народу”)
Округ №125 – Лопушанський Андрій Ярославович (самовисуванець)
Округ №126 – Кіт Андрій Богданович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Миколаївська область
Округ №127 – Пасічний Олександр Станіславович (“Слуга народу”)
Округ №128 – Гайду Олександр Васильович (“Слуга народу”)
Округ №129 – Копитін Ігор Володимирович (“Слуга народу”)
Округ №130 – Негулевський Ігор Петрович (“Слуга народу”)
Округ №131 – Чорноморов Артем Олегович (“Слуга народу”)
Округ №132 – Дирдін Максим Євгенович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Одеська область
Округ №133 – Дмитрук Артем Геннадійович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №134 – Колєв Олег Вікторович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №135 – Леонов Олексій Олександрович (“Слуга народу”)
Округ №136 – Горенюк Олександр Олександрович (“Слуга народу”)
Округ №137 – Гончаренко Олексій Олексійович (самовисуванець)
Округ №138 – Чернявський Степан Миколайович (“Слуга народу”)
Округ №139 – Васильковський Ігор Ігорович (“Слуга народу”)
Округ №140 – Колебошин Сергій Валерійович (“Слуга народу”)
Округ №141 – Ткаченко Олександр Михайлович (“Слуга народу”)
Округ №142 – Кіссе Антон Іванович (самовисуванець)
Округ №143 – Урбанський Анатолій Ігорович (самовисуванець)
Полтавська область
Округ №144 – Нальотов Дмитро Олександрович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №145 – Боблях Андрій Ростиславович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №146 – Шаповалов Юрій Анатолійович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №147 – Кулініч Олег Іванович (самовисуванець)
Округ №148 – Ляшенко Анастасія Олексіївна (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №149 – Касай Костянтин Іванович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №150 – Мовчан Олексій Васильович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №151 – Березін Максим Юрійович (“Слуга народу”)
Рівненська область
Округ №152 – Ковальчук Олександр Володимирович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №153 – Іванісов Роман Валерійович (“Слуга народу”)
Округ №154 – Аліксійчук Олександр Васильович (“Слуга народу”)
Округ №155 – М’ялик Віктор Ничипорович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №156 – Литвиненко Сергій Анатолійович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Сумська область
Округ №157 – Рябуха Тетяна Василівна (“Слуга народу”)
Округ №158 – Васильєв Ігор Сергійович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №159 – Деркач Андрій Леонідович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №160 – Молоток Ігор Федорович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №161 – Гузенко Максим Васильович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №162 – Задорожній Микола Миколайович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Тернопільська область
Округ №163 – Богданець Андрій Володимирович (“Слуга народу”)
Округ №164 – Василів Ігор Володимирович (“Слуга народу”)
Округ №165 – Чайківський Іван Адамович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №166 – Люшняк Микола Володимирович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №167 – Гевко Володимир Леонідович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Харківська область
Округ №168 – Мезенцева Марія Сергіївна (“Слуга народу”)
Округ №169 – Куницький Олександр Олегович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №170 – Одарченко Андрій Миколайович (“Слуга народу”)
Округ №171 – Кінзбурська Вікторія Олександрівна (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №172 – Здебський Юрій Вікторович (“Слуга народу”)
Округ №173 – Бакумов Олександр Сергійович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №174 – Фельдман Олександр Борисович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №175 – Пивоваров Євген Павлович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №176 – Шенцев Дмитро Олексійович (самовисуванець)
Округ №177 – Любота Дмитро Валерійович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №178 – Літвінов Олександр Миколайович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №179 – Кучер Олексій Володимирович (“Слуга народу”)
Округ №180 – Красов Олексій Ігорович (“Слуга народу”)
Округ №181 – Микиша Дмитро Сергійович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Херсонська область
Округ №182 – Павліш Павло Васильович (“Слуга народу”)
Округ №183 – Вагнєр Вікторія Олександрівна (“Слуга народу”)
Округ №184 – Колихаєв Ігор Вікторович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №185 – Іванов Володимир Ілліч (“Слуга народу”)
Округ №186 – Ковальов Олексій Іванович (“Слуга народу”)
Хмельницька область
Округ №187 – Стефанчук Микола Олексійович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №188 – Лабазюк Сергій Петрович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №189 – Копанчук Олена Євгенівна (“Слуга народу”)
Округ №190 – Жмеренецький Олексій Васильович (“Слуга народу”)
Округ №191 – Бондар Віктор Васильович (самовисуванець)
Округ №192 – Герега Олександр Володимирович (самовисуванець)
Округ №193 – Марчук Ігор Петрович (“Слуга народу”)
Черкаська область
Округ №194 – Шпак Любов Олександрівна (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №195 – Арсенюк Олег Олексійович (“Слуга народу”)
Округ №196 – Стріхарський Андрій Петрович (“Слуга народу”)
Округ №197 – Скічко Олександр Олександрович (“Слуга народу”)
Округ №198 – Рудик Сергій Ярославович (самовисуванець)
Округ №199 – Нагорняк Сергій Володимирович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №200 – Яценко Антон Володимирович (самовисуванець), офіційно визнаний обраним депутатом
Чернівецька область
Округ №201 – Лис Олена Георгіївна (“Слуга народу”)
Округ №202 – Заремський Максим Валентинович (“Слуга народу”)
Округ №203 – Мазурашу Георгій Георгійович (“Слуга народу”)
Округ №204 – Божик Валерій Іванович (“Слуга народу”)
Чернігівська область
Округ №205 – Семінський Олег Валерійович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №206 – Поляков Антон Едуардович (“Слуга народу”)
Округ №207 – Зуєв Максим Сергійович (“Слуга народу”)
Округ №208 – Давиденко Валерій Миколайович (самовисуванець)
Округ №209 – Зуб Валерій Олексійович (“Слуга народу”)
Округ №210 – Приходько Борис Вікторович (самовисуванець)
Місто Київ
Округ №211 – Юрченко Олександр Миколайович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №212 – Перебийніс Максим Вікторович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №213 – Дубнов Артем Васильович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №214 – Швець Сергій Федорович (“Слуга народу”)
Округ №215 – Яременко Богдан Васильович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №216 – Забуранна Леся Валентинівна (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №217 – Безугла Мар’яна Володимирівна (“Слуга народу”)
Округ №218 – Гурін Дмитро Олександрович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №219 – Тищенко Микола Миколайович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №220 – Бондар Ганна В’ячеславівна (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №221 – Пуртова Анна Анатоліївна (“Слуга народу”)
Округ №222 – Грищук Роман Павлович (“Слуга народу”), офіційно визнаний обраним депутатом
Округ №223 – Буймістер Людмила Анатоліївна (“Слуга народу”)