fbpx

Романюк Микола Ярославович

Микола Ярославович Романюк народився 24 серпня 1958 село Золочівка, Демидівський район, Рівненська область, Українська РСР.

Родина

Микола Романюк був у шлюбі, виховав двох синів.

Освіта

У 1982 році Микола Романюк отримав диплом інженера-технолога, закінчив Львівський лісотехнічний інститут.

У 1995 році отримав диплом економіста, закінчив Луцький індустріальний інститут.

Кар’єра і бізнес

Микола Ярославович Романюк почав свою трудову діяльність в 1975 році, будучи звичайним працівником, майстром на Луцькому меблевому комбінаті.

У 1983 році увійшов до Луцького міського комітету ЛКСМУ (Ленінська Комуністична Спілка Молоді України), зайняв посаду інструктора, завідувача відділом комсомольських організацій.

 З 1984 по 1988 рік був першим секретарем Луцького міського комітету.

З 1988 по 1991 рік обіймав крісло завідувача відділу пропаганди і агітації Луцького комітету КПУ, першого секретаря Волинського обласного комітету ЛКСМ України.

У 1991 році Микола Ярославович очолив комітет у справах молоді та спорту Волинської обласної виконкому.

З 1992 по 1993 рік обіймав посаду заступника начальника управління у справах молоді та спорту Волинської обласної держадміністрації.

Кар’єра і бізнес

Микола Ярославович Романюк почав свою трудову діяльність в 1975 році, будучи звичайним працівником, майстром на Луцькому меблевому комбінаті.

У 1983 році увійшов до Луцького міського комітету ЛКСМУ (Ленінська Комуністична Спілка Молоді України), зайняв посаду інструктора, завідувача відділом комсомольських організацій.

З 1993 по 2007 рік працював головою Волинської головного регіонального управління КБ «ПриватБанк».

У 2007 році, згідно з указом Президента України №1199 / 2007, Микола Ярославович Романюк був призначений на посаду голови Волинської обласної державної адміністрації. Звільнено з даної посаді 26 березня 2010 року.

У 2010 році був призначений директором Волинського головного регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк».

31 жовтня 2010 року Романюк був обраний мером Луцька, на посаді до 19 листопада 2015 року.

У 2015 році Микола знову балотується на пост Луцького мера, як висуванець від БПП «Солідарність». Був №1 в списку кандидатів в депутати від міськради за списками цієї партії.

15 листопада 2015 переміг у другому турі виборів Луцького міського голови.

Микола Романюк за роки своєї діяльності був депутатом Волинської обласної ради чотирьох скликань. У раді V скликання перебував у фракції «Наша Україна», виконував функції заступника голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цінової політики та іспольнованія майна територіальних громад.

31 січня 2017 року Миколу Ярославовича Романюка госпіталізували в реанімаційне відділення Луцької міської клінічної лікарні у важкому стані. Як стверджують деякі ЗМІ, він несподівано впав у кому. 3 лютого, не приходячи до тями, Микола Романюк помер.

5 лютого 2017 роки після відспівування в Луцькому Свято-Троїцькому кафедральному соборі та церемонії прощання, яке здійснювалося у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка, Миколи Романюка поховали в його рідному селі Золочівка, Демидівський район, Рівненська область.

Протягом свого життя Микола Ярославович отримав Заслуженого економіста України, Почесну грамоту Національного банку України, Грамоти ВРУ. Він є кавалером ордена «За заслуги» I, II і III ступеня. Посмертно присвоєно титул Почесного громадянина Луцька.

COVID-19 Live