fbpx

Радуцький Олександр Романович

Біографія

Посада – директор КП “Дирекція парків”.

Партійність – перший секретар Черкаського міського комітету Соціалістичної партії України.

Місце проживання – мікрорайон “Митниця”.

Народився 1971 року в м. Черкаси в сім`ї робітників. Батько – Роман Юхимович. Мама – Галина Дмитрівна. Разом вони працювали на “Азоті” – від моменту запуску цього підприємства й до пенсії.

У 1988 році закінчив середню школу № 2. Перший робочий досвід отримав ще в школі, влаштувавшись після 8-го класу вантажником. У травні 1989 року пішов служити до армії – на афганський кордон у Краснознаменний середньоазіатський прикордонний округ Хорогського загону.

Після повернення з армії шукав себе в різних напрямах. Зокрема, – працював старшим кухарем у ресторані “Росава”, потім деякий час у торгівлі. Згодом вирішив стати підприємцем і до 2005 року здійснював підприємницьку діяльність.

Із 2004 року Олександр Романович зацікавився й громадською роботою, тому очолив міський комітет ВГО “Громадський контроль”. Згодом став членом Соціалістичної партії України. У 2007 році очолив міський комітет Соціалістичної партії України.

У 2010 році здобув вищу освіту в Східноєвропейському університеті економіки й менеджменту, отримавши кваліфікацію юриста.

Очолює КП “Дирекція парків”. Робота над облаштуванням парків Олександру Романовичу до душі, він щиро переживає за кожну малу й велику справу. Йому приємно працювати, укладати час, силу й отримувати результат – парки й сквери Черкас до вподоби всім. На цій роботі Олександр Радуцький, дійсно, знайшов себе, розкрив свої можливості – як організатор та керівник. Він плідно співпрацює з благодійними організаціями. До його професійних перемог можна зарахувати відкриття амбулаторії сімейного лікаря в мікрорайоні “Хімселище”, підтримку дитячих садочків, медичних закладів.

У 1998 році в Олександра Романовича народилася донька Даяна. Він пишається нею і шкодує, що не може присвячувати їй більше часу.

Входить до складу депутатської групи “Черкащани”.

COVID-19 Live