fbpx

Петрук Віктор Борисович

АВТОБІОГРАФІЯ

Петрук Віктор Борисович                                                

Народився 18 травня 1977 р. в м. Житомир. З 1986 року постійно проживаю в Києві.

Одружений, маю двох дітей.

Командир парашутної ланки Центрального аероклубу ТСО України, ім. О. К. Антонова.

Освіта – вища:

  • У 2007 р. закінчив Національний авіаційний університет, за фахом: «Виготовлення експлуатація та ремонт літальних апаратів та авіаційних двигунів».
  • У 2016 р. закінчив бакалаврат Національного університету будівництва та архітектури за фахом: «Міське будівництво та господарство».
  • Наразі навчаюсь у магістратурі Національного університету будівництва та архітектури, за фахом: «Урбаністика та просторове планування».

Державний службовець 9-го рангу.

З квітня 2016 по лютий 2018 року на посаді Головного спеціаліста відділу технічної політики Управління розвитку транспортної інфраструктури Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації. На цій посаді, зокрема, приймав участь у роботі над новою редакцією Стратегії розвитку м. Києва до 2025 року, в частині Сектору 2.2 “Транспорт та міська мобільність”.

З жовтня 2015 по квітень 2016 року на посаді Головного спеціаліста сектору розвитку безбар’єрного середовища Управління ландшафтної архітектури та комплексного благоустрою Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації.

З липня 2013 по листопад 2015 року на посаді Головного спеціаліста відділу моніторингу та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста Управління інженерно-транспортної інфраструктури Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації. На цій посаді, зокрема, приймав участь у розробці Транспортної моделі м. Києва та його приміської зони та спільній роботі експертів КМДА та Всесвітнього Банку, з розробки рекомендацій щодо вдосконалення транспортної інфраструктури міста.

Раніше працював на посадах:

  • Інженера 1 категорії у ТОВ «Експреспроект» (серпень 2010 – липень 2013 р.);
  • Інженера конструктора, заступника директора з якості у ТОВ Конструкторське бюро «Sky Wind» (листопад 2008 – січень 2010 р.);
  • Інженера 1 категорії у Департаменті інженерної екології та промислової безпеки ВАТ «УКРГАЗПРОЕКТ» (серпень 2008 – жовтень 2008 р.);
  • Інженера-конструктора у ТОВ «СПК« Ейрстрім» (лютий 2003 – липень 2007 р.);
  • Техніка 1-ї категорії на Кафедрі аеродинаміки і безпеки польотів Національного авіаційного університету (листопад 2002 – лютий 2003 р.);
  • Техніка-технолога у ТОВ «Ліком-пак» (травень 2000 – листопад 2002 р.);
  • Прибориста в МП «Українська школа пілотів» (березень 1999 – квітень 2000).

Маю наукові публікації та патенти на винаходи.

В минулому – активно займався спортом. Майстер спорту України зі стрільби з малокаліберної гвинтівки. Категорія «С» по парашутному спорту.

Хобі: гірські лижі, альпінізм, яхтинг.

Маю активну громадянську позицію, низку проектів з розвитку транспортної інфраструктури м. Києва, та стратегію їх втілення.

COVID-19 Live