fbpx

Кудлаєнко Сергій Володимирович

Сергій Володимирович Кудлаєнко народився 13 жовтня 1975 року в місті Вінниця.

Утворення

Сергій Кудлаєнко закінчив технікум електронних приладів. Також він має дипломи за спеціальністю “Облік і аудит” та “Державне управління”. У 2012 році захистив дисертацію і став кандидатом економічних наук.

родина

Сергій Кудлаєнко одружений. Обраницю звуть Тетяна Мороз. Вона займається бізнесом і викладає у вузі.

У подружжя двоє синів: Микита і Данило.

Кар’єра

Ще будучи студентом технікуму, Сергій Кудлаєнко почав працювати на заводі. Пізніше він влаштувався на роботу в спільне українсько-венесуельське підприємство «Кодак-екс прес ». Пропрацювавши десять років, Кудлаєнко став директором.

З 2003 року Кудлаєнко зайнявся політикою. Тоді він став главою вінницької «Молодіжної партії України». З 2006 року Сергій почав працювати в міській раді Вінниці. Очолював управління торгівлі, громадського харчування та побуту, а також споживчого ринку та послуг в місті Вінниця. У 2009 році став депутатом обласної ради від партії “Фронт Змін”. Сергій Кудлаєнко три рази балотувався до Верховної Ради. У 2012 році він не потрапив до парламенту з ВО “Батьківщина”. Його 81-й номер виявився непрохідним. Через два роки йому вдалося отримати депутатський мандат з Блоком Петра Порошенка (номер 63-й у списку).

У восьмому скликанні Верховної Ради Сергій Кудлаєнко обіймав посаду заступника голови комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Народний обранець за час каденції зробив 46 депутатських запитів, взяв участь у створенні 403 законопроектів і 18 раз виступив на парламентських засіданнях.

У 2019 Сергій вирішив поборотися за крісло народного обранця на парламентських виборах в третій раз. Він балотувався по 11-му мажоритарному округу (Вінниця і Вінницький район) в якості самовисуванця.

Однак за нього проголосувало 15,11% (або 12249) виборців. Він виявився на другому місці, пропустивши вперед “слугу народу” Максима Пашковського (26,62% або 21 582 голосів).

Сергій Кудлаєнко викладає у Вінницькому торгово-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету.

COVID-19 Live