fbpx

Притула Сергій Дмитрович

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання від партії “Голос” (№30 у списку).

Телеведучий і актор. У 2018 році став ведучим телепроекту “Нові лідери” на телеканалі ICTV. З 2017 року – ведучий українського національного відбору на конкурс “Євробачення”. З 2015 року – ведучий телешоу “СуперІнтуїція”.

З 2014 року – ведучий телешоу “Страсті за Ревізором”. З 2008 до 2011 року вів ранковий ефір Нового каналу, телешоу “Підйом”. У 2006-2009 роках працював в українському шоу “Камеді клаб”.

Ведучий гумористичного шоу “Вар’яти”. Актор, автор і співпродюсер скетч-шоу “Файна Юкрайна”.  Також займався радіо-проектами на кількох fm-радіостанціях.

Веде волонтерську діяльність. Кожного тижня з 2014 року збирає в холі “Нового каналу” речі для допомоги учасникам АТО/ООС.

Також збирає матеріальну допомогу від небайдужих громадян – купує для військових потреб автомобілі, ліки, прилади нічного бачення та іншу військову оптику. Неодноразово відвідував прифронтові зони.

В Тернополі утримує реабілітаційний центр для постраждалих від війни. Організовує збір книжок для дітей, зокрема — для дітей з окупованого Криму.

До 2005 року жив у Тернополі, де працював радіоведучим.

Закінчив Тернопільський державний економічний університет, Інститут фінансів, спеціальність “фінанси і Кредит”. У 2018 році – лауреат трьох премій “Телетріумф”.

COVID-19 Live