fbpx

Семенчев Ігор Ігорович

Місце народження. Освіта в. Народився 21 січня 1982 року в м.Красногорівка Мар’їнського району Донецької області.

Вища освіта:

– вчитель історії та правознавства (Херсонський державний педагогічний університет, 1999-2002 рр., Спеціаліст);

– спеціальність «Міжнародні економічні відносини» (Київський національний університет ім. Т.Шевченка, 2001-2005 рр., Магістр міжнародних економічних відносин);

– спеціальність «Юрист» (Одеська національна юридична академія, 2005-2008 рр., Спеціаліст).

Трудова діяльність. Трудову діяльність розпочав у 1999 році з посади робітника, а потім обійняв посаду заступника директора виробничо-торгового комплексу «Центральний» АТ «Сигма». З 2005 по 2008 рік – директор з зовнішньоекономічної діяльності. У 2008 році звільнений з посади заступника директора АТ «Сигма» у зв’язку з обранням на посаду голови Антонівської селищної ради (Антонівка – селище міського типу, площа території – 4622,5 га, населення – 12847 осіб).

За роки виконання обов’язків голови селищної ради вдалося збільшити дохідну частину бюджету на 25% і повністю завершити газифікацію селища; відновити вуличне освітлення, провести ремонт в багатоповерхівках, встановити нові зупинки громадського транспорту і відновити вже існуючі; здійснити перерахунок тарифів на вивезення сміття (зменшити для населення), провести ремонт доріг і комплексні ремонтні роботи в ФАПах; відкрити дитячі майданчики на території селища; упорядкувати пам’ятники героїв Великої Вітчизняної війни; відновити системи каналізації в дитсадках і школах селища, відкрити нові групи в дитячих садах, що дозволило відновити їх роботу на 100%.

Громадська і політична діяльність. Протягом багатьох років постійно веду активну громадську та соціальну роботу. У 2009 році став ініціатором створення Херсонського міського громадського об’єднання «Передмістя». Об’єднання ввело і реалізувало різні соціальні програми такі як:

– «Хліб передмістя» – продаж хліба в селищах передмістя за ціною, нижче за роздрібну;

– ” Повага. Подяка. Пам’ять »- допомога ветеранам та учасникам ЧАЕС продуктовими наборами;

– «Патронажна медична сестра» – відвідування ветеранів медичною сестрою і допомогу їм медикаментами;

– «Наші діти – наше майбутнє» – установка дитячих майданчиків на території селищ передмістя Херсона та проведення проекту «Шкільна забава», який спрямований на стимулювання дітей до навчання;

– соціальна програма «Назустріч людям» – забезпечення інвалідними колясками та медобладнанням інвалідів, міські лікарні, організації Червоного Хреста України, дитячі будинки.

Брав участь у виборах Херсонського міського голови 31 жовтня 2010 року. Всього на посаду балотувалося 18 кандидатів. Завдяки чіткій програмі, а також громадської активності, послідовності в словах і діях, посів друге місце після чинного міського голови, який до того вже працював дві каденції.

У січні 2011 року повторно обраний на посаду Антонівського селищного голови (підтримка 90,21% виборців).

Відкрито для спілкування з городянами, обговорення та вирішення актуальних проблем суспільства.

Особистісні якості: відповідальний, дисциплінований, зібраний, толерантний до потреб інших, зважений в рішеннях, утворений, товариська, маю досвід в сфері місцевого самоврядування, європейський підхід до вирішення проблем, готовий до ефективного різноплановому співпраці.

Маю п’ятирічну дочку.

Безпартійний.

COVID-19 Live