fbpx

Краснов Загід Геннадійович

Народився 24 жовтня 1965 року.

Громадянин України.

У 1983 році закінчив середню школу № 2 селища Беліджі Республіки Дагестан Російської Федерації.

У 1983 році вступив до Дніпропетровського інженерно-будівельний інститут, в 1984 році закінчив перший курс навчання.

З 1984 року по 1986 рік проходив строкову військову службу в лавах Радянської Армії, в ракетних військах стратегічного призначення Таманської дивізії.

З 1986 року продовжив навчання в Дніпропетровському інженерно-будівельному інституті, який закінчив в 1990 році з отриманням спеціальності інженера-будівельника.

У 2005 році закінчив Гуманітарний університет «Запорізький інститут державного та муніципального управління» за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.

З вересня 2014 роки є слухачем Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Трудова діяльність

У липні 1992 року створив Товариство з обмеженою відповідальністю «Отеген», на якому працював на посаді Генерального директора по серпень 2000 року.

У вересні 2000 року був обраний на посаду голови наглядової ради Відкритого акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод», на якій працював до 2004 року.

З квітня 2008 року працював на посаді голови наглядової ради Відкритого акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод».

29 грудня 2015 року більшістю у голосів був обраний Секретарем Дніпропетровської міської ради VII скликання.

Суспільно-політична діяльність

З квітня 2004 року по жовтень 2004 року працював в Координаційному комітеті по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю при Президентові України на посаді головного консультанта організаційно-контрольного відділу апарату організаційного забезпечення діяльності комітету.

На президентських виборах 2004 року очолював штаб Віктора Ющенка в Дніпропетровську.

З лютого 2005 року по червень 2005 року працював на посаді виконуючого обов’язки заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Депутат Дніпропетровської міської ради IV, V і VII скликань.

З 2006 року – голова фракції «Блок Лазаренка» в Дніпропетровській міській раді і керівник коаліції більшості міськради.

З 2008 року заснував і став лідером найбільшим і найвпливовішим громадської організації Дніпропетровської області «Громадська сила». Ініціював десятки проектів, спрямованих на поліпшення життя жителів міста і області. І до цього дня «Громадська сила» надає незмірну допомогу дніпропетровцям у вирішенні гострих і нагальних проблем міста.

У 2009 році удостоєний звання «Меценат року».

На президентських виборах 2010 року очолював штаб Сергія Тігіпка в Дніпропетровській області і забезпечив йому найвищий результат серед всіх регіонів України – 35% голосів виборців.

Восени 2015 переміг на виборах до місцевих рад і став депутатом Дніпропетровської міської ради. Партія «Громадська сила» також представлена ​​у всіх районних радах міста Дніпропетровська.

Сімейний стан

Одружений, виховує трьох дітей.

COVID-19 Live