fbpx

Молоток Ігор Федорович

Біографія

Ігор Федорович Молоток народився в місті Шостка, що на Сумщині. Народився 4 червня 1967 р Є народним обранцем протягом трьох скликань поспіль.

Знак зодіаку: близнюк.

Національність: українець

родина

Батько Ігоря Федоровича – Фёдр Петрович, мати Валентина Андріївна, обидва на пенсії, в минулому заводчани. Дружина – Алла Олександрівна з якою вони виховують п’ятьох дітей: Дениса 1988 р.н., Федора 2004 р.н., Христину 1994 р.н., Карину 1995 р.н. і Єлизавету 2004 р.н.

Освіта

Вищу освіту здобув в Сумському державному університеті за спеціальністю «промислова електроніка».

Кар’єра і бізнес

По закінченню університету отримує першу роботу і працює на посаді електромонтера на заводі, де і працювали його батьки в рідному місті Шостка. Пізніше став електриком в управлінні Будтрест. Піднімаючись вгору по кар’єрних сходах отримав посаду заступника директора на підприємстві «Вибір», паралельно в цей же час займає кілька посад будучи: заступником директора ТОВ «Віст», директором ТОВ НЕКС ЛТД, генеральним директором «Вант ЛТД», також стає вхожий до наглядової ради ТЕЦ м Шостка, де стає головою. Довго намагався дотримуватися безпартійності.

Балотувався на парламентські вибори в 2012 році, тоді йому вперше і вдалося стати народним депутатом по одномандатному мажоритарному округу Сумської області. У той рік у нього повірили і віддали свої голоси понад 30% виборців дільниці. Молоток увійшов до депутатської групи «Суверенна Європейська Україна», де був головою підкомітету, що займається питаннями інвестиційних програм держбюджету.

На позачергових парламентських виборах у 2014 році знову проходить в раду по тому ж округу в Сумській області, але вже входить до депутатської групи «Воля народу», де також залишається близький до державного бюджету і займається питаннями соціальних державних програм.

У 2015 році балотувався як кандидат в депутати до місцевої ради м Шостка від партії «Рідне місто», але не пройшов. Результати виборів в 2019 році показали, що Ігор Молоток знову проходить в ряди народних обранців від Сумської області, як самовисуванець.

COVID-19 Live