fbpx

Брезіцький Віталій Романович

Моє життя – це постійний вихід із зони комфорту.
Історія мого успіху почалась у січні 1984 року, у день мого народження, у Харкові, де навчалися мої батьки. Дитинство провів у відомому селі голови Проводу ОУН Євгена Коновальця Зашкові. Поки мої батьки здобували освіту, мене виховувала бабуся.
Після завершення своєї успішної науки у Зашківській школі вступив до Львівської політехніки. У 2006 році здобув кваліфікацію магістра комп’ютерних технологій та систем видавничо-поліграфічних виробництв з відзнакою. Через 10 років здобув другу освіту у Франковому виші за спеціальністю правознавство, спеціалізація “адвокатура”. Нині вчуся на управлінця при Національній академії державного управління при Президентові України.
Під час навчання заробив свої перші гроші. Починаючи з 20-ти років, вів підприємницьку діяльність, займався продажем та прокатом професійного звуку й світла, організовував культмасові заходи.
У 2014 році очолив раду директорів групи компаній, які з 2017 року об’єдналися у концерн “Абданк”. UP – догори, danke – дякую – Abdanke – дякую тобі Господи.
Як національно свідомий українець, пластун беру активну участь у громадському житті країни. Під час Помаранчевої революції ми з дружиною відстоювали демократичні цінності на майдані.
Також долучалися до низки культурних заходів та фестивалів, таких як “Під камінь”, “Зашків”, “ТУ СТАНЬ”, “Верхобуж”, “Тарас Бульба”, “Золотий Лев”, “Book Forum”, “Musical Palace”, “Українська пісня”, Форум соціально-відповідального бізнесу та інші.
З початком бойових дій на Донбасі у 2014 році ми створили Благодійну організацію Благодійний фонд “Справа Скарбека”.
Проекти фонду: “Благодійний Великодній кошик” та “Свято Миколая для дітей”. Із основних досягнень Фонду варто відзначити активну участь у створенні Хресної дороги на Високому замку.
Активно допомагаємо воїнам АТО. Зокрема, закупили тепловізори, їжу та одяг. Щороку до Великодніх свят Фонд проводить дитячі майстер-класи із писанкарства. Організували та провели збір коштів на відновлення родзалу 4-го пологового відділення Львівської обласної клінічної лікарні.
У 2015 році сприяв організації відкриття пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому, який встановили у Львові на площі біля собору Святого Юра з нагоди святкування 150-х роковин владики.
Упродовж усіх років діяльності Фонду організовано неодноразові безоплатні обіди для знедолених, сиріт та потребуючих.
У 2016 році організували збір коштів та забезпечили належну підготовку до школи більше 300 дітей із неповноцінних сімей і сиротинців; організували для дітей-сиріт благодійний аукціон дитячих малюнків та картин. Отримані гроші було роздано дітям на задоволення їхніх потреб.
У 2018 році заснував ГО “Ідея міста”, платформу розвитку громади. Громадська організація “Ідея міста” є партнером Форуму видавців, Дитячого форуму видавців, фестивалю “Українська пісня”, Форуму соціально-відповідального бізнесу та багатьох інших соціально важливих проектів. Цього ж року започаткував власну радіопрограму “Ідея міста” на ДУЖЕ радіо, 104,3FM. Радіопрограма спрямована на пошук цікавих ідей для розвитку міста. Аналіз існуючої ситуації в місті, спілкуючись із відповідальними за це людьми, аналітиками, професорами, чиновниками, політиками, звичайними людьми.
Безпартійний. Активно розвиваю справу свого покійного батька релігійне позаконфесійне видання “Добра книжка”.
З дружиною Христиною виховую двох діток, Адама й Терезу. З народженням дітей зрозумів, що хочу змінювати наш світ навколо, щоб вони жили краще. Щоб наше місто було безпечним та комфортним.

COVID-19 Live