fbpx

Агентство моделювання ситуацій

Агентство моделювання ситуацій (АМС) створено в 2002 році групою політологів, соціологів, журналістів та спеціалістів в сфері піару. Головною особливістю нашої діяльності стало поєднання наукового підходу та практичного досвіду.

З 2003 року Агентство випустило більше 30 науково-дослідницьких робіт у сфері політики, виборів, міжнародних відносин, виборчих та політичних технологій. Проведено десятки прес-конференцій, круглих столів тощо.

Агентство вперше в Україні системно взялося до розробки напрямку середньо- та короткострокового політичного прогнозу, а також єдине взяло на себе роботу з регулярного забезпечення фахового та журналістського середовища основними відомостями та аналітичними даними щодо основних гравців політичного поля в світлі поточних подій в країні, зібраними в одному місці.

АМС перше в Україні взялося за тему прогнозування перспектив зовнішньополітичних стосунків України, зокрема її політичної еліти та окремих партій – з Росією, Грузією, ЄС, США та іншими потенційними партнерами та конкурентами на глобальній та регіональній геополітичній та геоекономічній арені. Крім того, Агентство взялося у співробітництві з профільними державними структурами до роботи з формування позитивного зовнішнього іміджу України у різних сферах.

Наші дослідження, коментарі, статті, інтерв’ю наших співробітників цитують десятки журналів, газет, інтернет-видань, телебачення та радіо. Індекс цитованості дозволяє нам сміливо заявляти, що наше агентство входить до десятки найбільш впливових структур аналогічного профілю.

COVID-19 Live