fbpx

Надал Сергій Віталійович

Біографія

Сергій Віталійович Надал народився 1 січня 1975 року в Тернополі.

Родина

Сергій народився в сім’ї лікарів: батько – Віталій Андрійович Надал, судинний хірург, мати – Любов Степанівна Надал, лікар Тернопільської державної лікарні швидкої допомоги.

Сергій перебуває у шлюбі. Його дружина – Олена Богданівна Надал (Вербова), службовець в обласному управлінні Державної комунальної служби статистики. Сім’я виховала дочку Анастасію (1995 року народження).

Освіта

У 1991 році Сергій Надал закінчив загальноосвітню школу №17 у Тернополі.

У 1995 році отримав диплом бакалавра за спеціальністю «економіст, економіка і управління виробництвом» в Тернопільському комерційному інституті.

У 1997 році закінчив Тернопільську академію народного господарства, навчався на факультеті обліку і аудиту, отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Облік і аудит».

У 2001 році закінчив магістратуру в Тернопільській академії народного господарства, захистив диплом за спеціальністю «Фінанси».

Кар’єра і бізнес

Трудову діяльність Сергій Віталійович Надал почав паралельно навчанню у ВНЗ в 1994 році в Тернопільському ДПІ. До 2005 року він працював на різних посадах, починаючи з податкового інспектора і закінчуючи начальником управління.

У вересні 2005 року заступив на посаду начальника відділу ДПА (Державна податкова адміністрація) в Тернопільській області, де пропрацював до липня 2007 року.

З 2007 по 2010 рік Сергій працював першим заступником голови ДПА в Тернопільській області. У цей період він отримав звання радника податкової служби 1-го рангу.

З квітня по липень 2010 року був начальником Старокостянтинівського ОДПІ в Хмельницькій області.

15 березня 2009 року Сергій Надал став депутатом Тернопільської облради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода». На посаді очолив Комісію з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, транспорту та зв’язку, інвестицій, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності. Був головою Тернопільської обласної громадської організації «Українці допомагають українцям».

З липня по листопад 2010 року працював у Тернопільській обласній організації ВО «Свобода».

31 жовтня 2010 року Сергія обрали мером (міським головою) Тернополя, балотувався як висуванець від «Свободи». У передвиборній гонці він набрав майже 26 тисяч голосів виборців (27,4%). Його головним опонентом був Роман Заставній.

Сергій Надал також є почесним президентом ФК «Тернопіль».

У листопаді 2015 роки знову став міським головою Тернополя, балотувався від «Свободи», набрав близько 34% голосів електорату.

COVID-19 Live