fbpx

Моргунов Сергій Анатолійович

Сергій Моргунов народився 9 липня 1968 року в Вінниці.

Знак зодіаку Рак

Народився в рік Мавпи

Національність: українець

Розмовляє українською і російською

Віросповідання: православний

З яким скандальним українським політиком пов’язують Моргунова? Як він нібито заробляє на корупції? – Відповіді в цьому матеріалі.

Сімя

Згідно з офіційною версією, Сергій Моргунов родом з простої сім’ї. Про його особисте життя відомо мало. Повідомляється, що вінницький мер перебуває у шлюбі. Дружина – Моргунова Наталія Володимирівна. Подружжя має доньку Вероніку.

Освіта

Закінчивши школу, Сергій Анатолійович, як і мільйони інших його однолітків, потрапив в армію, в якій він служив з червня 1987 року по квітень 1989 року.

Вища освіта нинішній мер отримав в червні 1992 року. Є випускником Черновецького державного університету імені Юрія Федьковича. Моргунов – професійний історик і вчитель історії.

Друга вища освіта Сергій Моргунов отримує в 2010 році. Закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. Є магістром державного управління за спеціальністю Управління суспільним розвитком. Також є фахівцем у сфері Управління на регіональному і місцевих рівнях.

Кар’єра і бізнес

Трудову діяльність Моргунов починає в 1992 році. Працює за фахом – викладає історію в школі.

Кардинально змінює життя і роботу Моргунов в 1998 році. Згідно з офіційною версією, працювати починає відразу ж з керівних постів в комерційних структурах. У даній сфері політик нібито працював до 2006 року.

Кар’єру в сфері політики Моргунов починає вже в 2002 році. Стає депутатом четвертого скликання Вінницької міської ради. Переобирається до ради вже в 2006 році. Під час другої каденції працює секретарем Вінницької міської ради.

Втретє Моргунов стає вінницьким депутатом в 2010 році. Вдруге поспіль обирається секретарем ради.

З лютого 2014 року Сергій Анатолійович займає пост виконуючого обов’язки міського голови Вінниці.

Восени 2015 року Моргунова обирають мером Вінниці.

Моргунов є забезпеченою людиною. Згідно з даними його податкової декларації, він має чотири земельні ділянки, три будинки і два торговельні комплекси. У міського голови Вінниці також є колекція дорогих швейцарських годинників. Мер користується авто марки Мерседес і володіє корпоративними правами на кілька брендів, вартість яких оцінюється приблизно в п’ять мільйонів гривень. За рік Моргунов, лише за офіційними джерелами, заробляє не менше п’яти мільйонів гривень. Засоби отримує в якості заробітної плати, відсотків і прибутку від підприємницької діяльності. Також у мера є кілька мільйонів гривень в якості заощаджень, близько 200 тисяч доларів і 100 тисяч євро.

Сергій Анатолійович також є кавалером ордена За Заслуги другого ступеня.

COVID-19 Live