fbpx

Одарич Сергій Олегович

Місце народження. Освіта. Народився в Ніжині Чернігівської області. Закінчив Київський державний університет ім.Т.Шевченка (механіко-математичний факультет).

Кар’єра. У 1989 році почав суспільно-політичну діяльність. До 1995 року працював в Народному Русі України. Виступив засновником і головним редактором газети “Ми” і однойменного правозахисного об’єднання.

Очолював дослідницько-навчальний центр “Демократичні ініціативи”. Організував аналітичний фонд “Українська перспектива”, який займався дослідженнями в галузі політології, права, місцевого самоврядування.

Працював директором з маркетингу Видавничого дому Галицькі контракти, генеральним директором ТОВ Черкаський ДОК, президентом україно-італійського спільного підприємства Венето (власник – глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський). Партнер баскетбольного клубу Бродського “Черкаські мавпи”. З 2007 року – почесний голова Партії вільних демократів (засновник і екс-голова – Бродський). На початку 2000-х був був одним з керівників партії Бродського Яблуко. У 2005-2006 рр. був членом ВО Батьківщина.

У 2006-2010 рр. – міський голова Черкас.

У 2010 році переобраний міським головою Черкас.

У 2013 році звинувачувався в нанесенні збитку міській казні Черкас на суму близько 600 тис. Грн., В результаті чого був відсторонений від посади міською радою Черкас 24 квітня 2013 року. Сам Одарич назвав це політичним переслідуванням.

У червні 2014 на дострокових виборах мера в черговий раз виграв вибори, обійшовши свого найближчого конкурента Анатолія Бондаренка (Батьківщина) майже на 20 тис. Голосів виборців.

У 2015 році на чергових виборах мера Одарич набрав в першому турі 23,15% голосів виборців, посівши перше місце. Однак у другому турі він програв вибори з відривом у 2000 голосів Анатолію Бондаренку (Батьківщина).

Родина. Одружений. Син Андрій і донька Наталя.

COVID-19 Live