fbpx

Ландяк Петро Дмитрович

Біографія

Петро Дмитрович Ландяк народився 25 червня 1961 року в селі Кошилівці, Тернопільській області.

Освіта

Після закінчення в 1978 році середньої школи Петро Ландяк переїхав до Львова, де вступив до місцевого торгово-економічний інститут. Через п’ять років Петро отримав диплом економіста.

Потім протягом двох років (1982-1984) Ландяк служив в радянській армії.

Родина

Петро Ландяк одружений. Дружину звуть Любов. Вона займається підприємницькою діяльністю.

У подружжя Ландяк четверо синів: Тарас, Максим, Дмитро і Андрій.

Кар’єра

У 1982 році в період між закінченням інституту і призовом до армії Петро Ландяк деякий час працював старшим бухгалтером пересувної механізованої колони Тернопільського обласного споживчого союзу.

Після демобілізації Ландяк повернувся в обласна споживспілка. Протягом п’яти років він працював на посадах ревізора, старшого ревізора, а також начальника відділу.

З січня 1989 Петро Ландяк почав працювати в Тернопільському обласному виконавчому комітеті. Тут він був провідним фахівцем в головному планово-економічному управлінні.

Потім протягом трохи більше одного року (червень 1992 року – липень 1993) він завідував торговим центром Спільне Підприємство “Фірма Бессарабії”.

Починаючи з липня 1993 Петро Ландяк очолює ТОВ “Універсам Текстерно”, також він є засновником ТОВ “Торговий дім” Універсальний “.

Суспільно-політична діяльність

У 2006 році Ландяк став одним із засновників громадської організації “Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг”.

З 1998 року Петро Ландяк чотири рази обирався до Тернопільської міської ради. Вперше він балотувався по мажоритарному округу в 2002 і 2006 роках – в списках Республіканської християнської партії. У 2010 і 2015 роках – в списках партії “Громадянська позиція Анатолія Гриценка”.

З того ж 1998 року тернопільський підприємець і депутат балотувався і в парламент. Однак всі три рази йому не вдавалося дістати депутатський мандат.

У 2019 Ландяк зробить четверту спробу стати народним депутатом. Як і в 2014 році Петро йде на парламентські вибори за списками партії “Громадянська позиція Анатолія Гриценка”. Його прізвище значиться під сьомим номером.

Крім того, Ландяк входить до Координаційної ради політичної сили екс-міністра оборони, а також очолює обласну організацію партії Анатолія Гриценка.

У сьомому скликанні Верховної Ради (2012-2014) Петро Ландяк був помічником народного депутата Анатолія Гриценка. Свої обов’язки він виконував на громадських засадах.

У 2006 році був одним з кандидатів на посаду міського голови Тернополя.

COVID-19 Live