Губернатор області
- години прийому
- контактна інформація: тел. (0352) 52-07-88
- здійснює керівництво:
ДЕМ’ЯНЧУК Ігор Романович Перший заступник голови облдержадміністрації години прийому контактна інформація: тел.(0352) 52-26-61 здійснює керівництво: |
ГАЙДУК Ігор Володимирович Заступник голови облдержадміністрації години прийому контактна інформація: тел. (0352) 52-91-11 здійснює керівництво: |
Заступник голови облдержадміністрації години прийому контактна інформація: тел. (0352) 52-25-32 здійснює керівництво: |
УСТЕНКО Віктор Володимирович Заступник голови облдержадміністрації години прийому контактна інформація: тел. (0352) 52-31-04 здійснює керівництво: |
БЕСПОПОВЦЕВА Світлана Теодозіївна Керівник апарату облдержадміністрації контактна інформація: тел. (0352) 52-30-61 здійснює керівництво: |
Голова Тернопільської обласної ради
Болєщук Володимир Михайлович Перший заступник голови Тернопільської обласної ради Звернутися до депутата | Сопель Ігор Михайлович Заступник голови Тернопільської обласної ради Звернутися до депутата |
Депутати Тернопільскої обласної ради
Барна Степан Степанович Заступник голови комісії з питань соціального захисту населення та учасників АТО/ООС і членів їх сімей. | |
Батіг Віталій Степанович Заступник голови комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, архітектури, будівництва, транспорту, енергетики, дорожнього та житлово-комунального господарства. | |
Білик Любомир Степанович Голова комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства. | |
Боберський Олег Володимирович | |
Бочан Любов Олегівна | |
Бугай Іван Тарасович | |
Буринюк Петро Павлович | |
Бутковський Богдан Леонідович | |
Валов Олег Володимирович | |
Вермінський Володимир Євгенович Заступник голови комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства. | |
Вислоцький Василь Михайлович Голова комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села. | |
Войцишин Олег Іванович Заступник голови комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села. | |
Гадз Петро Іванович Голова комісії з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування | |
Гайдук Ігор Володимирович | |
Гач Володимир Олегович | |
Головко Назарій Йосифович | |
Градовий Василь Степанович | |
Деревляний Василь Тимофійович | |
Дрюченко Ярослав Олександрович | |
Дячун Тарас Васильович | |
Жмінка Ігор Васильович | |
Заставна Ольга Петрівна Секретар комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, архітектури, будівництва, транспорту, енергетики, дорожнього та житлово-комунального господарства. | |
Захарків Ярослав Петрович | |
Карачка Іван Володимирович Заступник голови комісії з питань бюджету | |
Кобель Василь Миколайович | |
Кривоніс Вікторія Борисівна Секретар комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства. | |
Крупа Любомир Левкович | |
Лебонтов Святослав Володимирович Голова комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, архітектури, будівництва, транспорту, енергетики, дорожнього та житлово-комунального господарства. | |
Леськів Ігор Юрійович | |
Любінський Олег Євгенович Секретар комісії з питань соціального захисту населення та учасників АТО/ООС і членів їх сімей. | |
Марків Наталія Василівна Голова комісії з питань соціального захисту населення та учасників АТО/ООС і членів їх сімей. | |
Милий Денис Юрійович Секретар комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції та здійснення демократичного цивільного контролю за сектором безпеки, оборони та правоохоронними органами | |
Мисик Володимир Святославович Голова комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту. | |
Мороз Роман Мирославович | |
Мурин Іван Михайлович | |
Ништа Юрій Михайлович | |
Онишків Наталія Мирославівна | |
Осінчук Уляна Степанівна | |
Пінь Михайло Миколайович | |
Поляк Ольга Михайлівна | |
Риндюк Микола Васильович | |
Семерез Володимир Петрович Голова комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства. | |
Сиротюк Олег Мирославович Голова комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції та здійснення демократичного цивільного контролю за сектором безпеки, оборони та правоохоронними органами | |
Стечишин Алла Василівна | |
Твердохліб Віктор Васильович Заступник голови комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства. | |
Тимошик Михайло Морозенкович | |
Труш Володимир Любомирович | |
Турецька Наталія Іванівна Секретар комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства. | |
Ференц Василь Володимирович | |
Хаєцька Юлія Володимирівна Секретар комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності. | |
Хомінець Василь Петрович Голова комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності. | |
Чашка Василь Геннадійович Заступник голови комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності. | |
Чашка Марія Теодорівна Секретар комісії з питань бюджету | |
Чоботарь Валерій Георгійович | |
Шафранський Віталій Богданович Заступник голови комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту. | |
Шумада Ірина Василівна Секретар комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села. | |
Щиголь Олег Олексійович Голова комісії з питань бюджету | |
Юрик Тарас Зіновійович Заступник голови комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції та здійснення демократичного цивільного контролю за сектором безпеки, оборони та правоохоронними органами | |
Юрик Юрій Зеновійович | |
Яремчук Юрій Володимирович | |
Ярмоленко Ольга Маркіянівна |