fbpx

Бортник Андрій Юрійович

Біографічна довідка

Життєвий принцип: бізнес має бути чесним та соціально відповідальним.

Вік: 38 років.

Освіта: дві вищі освіти, спеціальність : фінанси та правознавство. У 2013 році вступив до Києво-Могилянської бізнес-школи на напрям МБА – магістр бізнес-адміністрування. У 2014 році взяв академвідпустку, бо вважав, що витрачати 50 тисяч євро на свою освіту в час, коли в країні йде війна, неетично.

Підприємницька діяльність:

Перше підприємство заснував у 18 років.

Перші серйозні кошти заробив у 20 років розробкою програмного забезпечення “облік прав власності на фондовому ринку”. На ньому працювало 60 великих підприємств та 2 банка.

Торік вперше в Україні запровадив зимове утримання доріг за допомогою соляного розчину, що дозволяє уникати ожеледиці, і при цьому зменшує витрати міста на один снігопад майже в 3 рази, а шкоду екології – у 5 разів.

У 2010 році зменшив витрати міста на утримання зливової каналізації у 4 рази – з 1 млн. 250 тис гривень до 300 тисяч гривень.

У 2014 році зменшив витрати міста на вивезення сміття зі шкіл та садочків у 1,5 рази.

Волонтерська діяльність:

З 2014 року значну частину прибутку всіх своїх підприємств спрямовує на допомогу армії. За допомогою волонтера придбано та відправлено на Схід 5 джипів, понад 100 касок, бронежилетів та цифрових радіостанцій.

Створив найбільшу в Україні лінію з виготовлення сухих борщів. Станом на сьогодні на Схід безкоштовно відправлено понад 350 тисяч порцій сухих борщів. Загальна сума витрат на допомогу перевищила 5 млн грн.

COVID-19 Live