fbpx

Філонова Олена Дмитрівна

Глядачі Нового каналу знають Олену Філонову, як дуже красиву, щиру та веселу дівчину. Однак нехай стереотипи про колір волосся та образ простушки не дають вас обдурити! Від пильного ока beauty-ревізора не сховається ні дрібний пил, ні серйозні порушення стерилізації та дезінфекції інструментів у салонах краси. А в шоу Хто проти блондинок? немає такого запитання, на яке не знає відповіді Олена Філонова!

Як згадує сама співведуча Ревізора Олена Філонова, вона була дуже творчою дитиною. У дитинстві вона займалася і малюванням, і співом, любила робити зачіски та макіяж, навіть моделювала одяг! Сумнівів не було, що дівчинка вибере креативну професію.

Вперше на Новий канал Філонова прийшла на зйомки проекту Хто проти блондинок?. Там і зрозуміла, що саме в цій галузі хоче розвиватися. Вона брала участь у шоу:

  • «Я герой»
  • «Співай, якщо зможеш»
  • «Зроби мені смішно»
  • «Пакуй валізи»
  • «Піран’ї»

У 2018 році Олена Філонова долучилася до команди Ревізор і стала першим beauty-ревізором в історії проекту. Вона проводила перевірки салонів краси та косметичних процедур на безпеку для клієнта, розповіла українкам, на що потрібно звертати увагу, перед тим як довірити комусь свою красу. Олена пояснила, які правові норми регулюють роботу перукарів і майстрів манікюру, що таке стерилізація та дезінфекція та як їх повинні проводити насправді.

Ведуча програми Нового каналу Ревізор 9, 10, 11 сезону Олена Філонова отримала право перевіряти чистоту та якість б’юті-закладів України й звання ревізор краси. У своєму арсеналі Олена має рожеві рукавички й унікальну табличку, якою нагороджує найкращі салони краси, спа-комплекси та барбершопи за винятковий сервіс.

COVID-19 Live