fbpx

Рущишин Ярослав Іванович

Ярослав Рущишин народився 29 жовтня 1967 року.

Знак Зодіаку: Скорпіон

Народився в рік Дерев’яного Дракона

Віросповідання: католик

Розмовляє російською, українською та англійською

Що відомо в прес про новий депутата від партії Голос? Чи правда, що він такий хороший, як про нього пишуть? Відповіді тільки в цьому матеріалі.

Родина Про дитинство і юність Ярослава Рущишина мало що відомо. В одному зі своїх рідкісних інтерв’ю він заявляв, що є корреним львів’янином і жив досить бідно. До 12 років майбутній мільйонер проживав в одній кімнаті з батьками, яким її виділили з-за катастрофічного становища сім’ї.

Біографія майбутнього нардепа тісна пов’язаний зі Львовом, до якого він часто публічно зізнається в любові. Біографія політика, доступна в Мережі, що не розкриває ім’я його дружини і сина. Згідно з даними інсайдерів, Рущишин є сімейною людиною.

Освіта

Ярослав Іванович Рущишин має блискучу освіту. Є одним з найбільш освічених депутатів Верховної Ради дев’ятого скликання.

У період з 1985 по 1987 році Ярослав Іванович служив в лавах радянської армії. Демобілізіровашісь, він вступив до Львівського торгово-економічний інститут. Має диплом за спеціальністю бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності. Є фахівцем в фінансах.

Будучи дорослим і успішною людиною, Рущишин вступив до Києво-Могилянську академію. У період з 2003 по 2005 роки навчався заради отримання диплома магістра адміністрування бізнесу.

Досьє на депутата також має інформацію про те, що деякий час він вивчав право в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Кар’єра і бізнес

Ярослав Рущишин, Голос для якого став путівкою в велику політику лише сьогодні, почав свою кар’єру в якості громадського діяча ще в 1989 році. Називається одним з керівників студентського братства Лтеі. Аж до 1993 він стримував студентську молодь, з якої навіть організував знамениті студентські протести, які пройшли на початку 90-х років на Майдані незалежності. Учасник Революції на граніті, минулої осені 1990 року.

До того, як перетвориться в активіста і студента, Рущишин, який повернувся з армії, був змушений працювати звичайним електромонтером на підприємстві Львовмотор. В якості звичайного працівника Ярослав Іванович працював в період з 1987 по 1988 роки.

Закінчивши ВУЗ, Рущишин превращется в лідера творчого об’єднання Дзиґа, на якому також є головним бухгалтером.

У 1995 році Ярослав Іванович, чия дружина до сих ховається від громадськості, засновує компанію Тротолла.

Бізнес поточного депутата спеціалізується на шиття одягу і успішно працює донині.

У 2003 році Ярослав Іванович стає співвласником Львівської газети. У той період він жорстко конфліктує з тодішнім главою податкової служби Сергієм Медведчуком.

Працюючи в індустрії легкої промисловості Рущишин не забуває про громадської діяльності і політиці. У 2005 році стає одним з організатором акції протесту львівських підприємців, пізніше названої бульдозерної.

У 2000-ті роки нинішній депутат став одним з співзасновників Комітету підприємців Львівщини.

Політичну кар’єру Рущишин починає лише в 2006 році. Стає депутатом Львівської обласної ради. Працює в комісії з підприємництва.

У 2019 Ярослав Іванович стає відомим на всю Україну. Виграє вибори на мажоритарному окрузі №117 і стає народним депутатом України. Являє політичний проект Голос під керівництвом Святослава Вакарчука. Представляє комітет з питань економічного розвитку.

Ярослав Рущишин має безліч регалій і нагород. Зокрема, називається одним із засновників творчого об’єднання Дзіша, Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету, Комітету підприємців Львівської області та Унівської групи, члени якої розробили стратегію розвитку Львова до 2025 року. Один із засновників візійного групи креативного міста.

Є одним з співзасновників Львівського регуляторного хаба, а також Антикорупційного форуму і проектів серед довіри. Надає допомогу Українському католицькому університету, Скаутської організації пласт і багатьом іншим.

Кавалер Ордена за заслуги другого ступеня.

COVID-19 Live