fbpx

Кличко Віталій Володимирович

Біографія

 
Я, Віталій Кличко, та моя команда ставимо перед собою амбітну мету – вивести Київ за комфортністю проживання та станом культурного й економічного розвитку на один рівень з кращими столицями Європи. Київ стане, я переконаний, найкращим містом країни
  • 25 травня 2014 р.

Обраний Київським міським головою за результатами позачергових виборів.

  • 01 січня 2012 р.

За результатами парламентських виборів партія “УДАР Віталія Кличка” пройшла до Верховної Ради.

  • 01 квітня 2010 р.

Очолив політичну партію «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи)».

  • 01 березня 2008 р.

Навесні після позачергових виборів мера та Київради Блок Віталія Кличка удвічі збільшив своє представництво в міській раді. В лютому 2011 року фракція Блоку Кличка в Київраді була перейменована на фракцію “УДАР Віталія Кличка “.

  • 01 березня 2006 р.

Розпочав політичну кар’єру, коли одночасно балотувався до Верховної Ради та Київради, як голова Блоку «Пора-ПРП». За підсумками виборів очолив фракцію в Київській міській раді.

  • 01 січня 2003 р.

З братом Володимиром заснували благодійну організацію «Фонд братів Кличків». Займається активною громадською діяльністю.

  • 01 січня 1996 р.

На професійному ринзі: чемпіон Європи, інтерконтинентальний чемпіон за версіями WBO і WBA, чемпіон світу з боксу в суперважкій ваговій категорії за версіями WBO і WBC. Усесвітня боксерська рада назвала Віталія Кличка кращим панчером в історії суперважкого дивізіону.

  • 01 січня 1985 р.

Боксом почав займатися з 14 років. За свою спортивну кар’єру досяг висот світового рівня: двократний чемпіон світу з кікбоксингу серед аматорів і чотирикратний серед професіоналів, триразовий чемпіон України з боксу, чемпіон Перших Всесвітніх Ігор Військовослужбовців, срібний призер Чемпіонату світу з боксу серед аматорів.

  • 19 липня 1971 р.

Народився в родині військовослужбовців в селищі Біловодське Московського району Киргизької РСР. Разом із батьками та молодшим братом Володимиром мешкав у різних куточках Радянського Союзу. З 1984 року родина переїхала до України. Закінчив Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Кандидат наук у галузі спорту та фізичного виховання. Захистив дисертацію на тему: «Методика визначення якостей боксерів у системі багатоетапного спортивного відбору». У січні 2011 року закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. Отримав ступінь магістра за спеціальністю «Управління суспільним розвитком».

Сім’я: дружина Наталія Кличко, діти – сини Єгор (2000 р. н.) і Максим (2005 р. н.), донька Єлизавета-Вікторія (2002 р. н.).

Хобі: дайвінг, музика, шахи.

COVID-19 Live