fbpx

Данильчук Павло Петрович

Біографія

Павло Данильчук народився 30 червня 1985 року в селі Торговиця Млинівського району Рівненської області. Зараз він живе в місті Луцьк.

Освіта

Школу закінчив у Торговиці в 2002 році, після чого вступив до Волинський державний університет імені Лесі Українки (магістром політології став в 2007 році).

Родина

Має дружину Анну Леонардівни.

Кар’єра

Павло Данильчук почав активно займатися громадською діяльністю ще у віці 19 років. Працював в громадських організаціях Луцька та Волинської області.

Був членом молодіжних організація «Альтернатива», «Молода Просвіта», «Студентське братство Волині», «Молодіжний націоналістичний конгрес» та ін.

Павло очолював волинську осередок Всеукраїнської громадської організації «Пора», Волинську обласну організацію «Національний Альянс». Був членом громадської ради при Луцькому міському голові, членом спостережної комісії Луцької міської ради.

Крім цього, Павло Данильчук координував і організовував різні конкурси, програми, проекти.

Був також заступником голови Волинської обласної студентської ради при голові Волинської обласної державної адміністрації.

Данильчук займався не тільки громадською роботою: він працював в міській раді фахівцем I категорії відділу у справах сім’ї та молоді департаменту молодіжної політики і спорту (2007-2010 роки). А з 2010 року став директором Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання молоді.

Павло Петрович – депутат Луцької міської ради (був вперше обраний у 2010 році від партії «За Україну!», Членом якої був, переобраний в 2015 році за списками партії «Громадський рух – Народний контроль»).

У 2014-2015 роках очолював Правий Сектор Волині.

Данильчук має досвід і невдалих балотування в міській, обласній і Верховний поради України. Балотувався і на пост мера в Луцьку, але теж безуспішно.

COVID-19 Live