fbpx

Співак Дмитро Павлович

Співак Дмитро Павлович народився 11 січня 1968 року в місті Одеса, Україна. Його батько є морським офіцером, що позначилося на формуванні його особистості. Після закінчення середньої школи в 1986 році Дмитро вступив до Одеського національного політехнічного університету, де вчився на хіміко-технологічному факультеті.

У період з 1988 по 1990 рік перервав навчання для служби в Радянській армії, після чого відновився в університеті, який закінчив у 1992 році. Під час навчання Дмитро Співак був учасником університетської команди КВН.

Відразу після закінчення ВНЗ він працював в приватних компаніях на різних посадах. Участь в КВН також залишило свій слід у формуванні Дмитра. Через 8 років після випуску з ВНЗ він став членом журі і меценатом Першої української ліги КВН.

Крім того, він є активним громадським діячем.

Починаючи з 1998 року Дмитро Павлович Співак бере активну участь у виборах до місцевої ради міста Одеси. Перший досвід виборчої компанії він отримав за 2 роки до міленіуму (2000 рік), коли обирався як самовисуванець по мажоритарній системі. За результатами виборів до міської ради не пройшов.

Друга спроба обрання до міської ради відбулася в 2002 році і вона була вдалою. На цей раз Співак Дмитро був обраний депутатом міської ради міста Одеси IV скликання. На виборах висувався за мажоритарною системою партією Яблуко. У міськраді зайняв посаду голови комісії з регуляторної політики.

На наступних виборах до парламенту – у 2006 році обирався за списком партії “Трудова Україна”, але депутатом не став. У цьому ж році він Співак став членом “Асоціації моряків-підводників”. З 2007 року став головою ОПО “Справедлива Одеса”.

Протягом 6 місяців – з червня 2010 року по лютий 2011 року він був головою обласної організації “Батьківщина” в місті Одеса та вдруге став Депутатом міської ради Одеси VI скликання. У міськраді входив до складу комісії з інвестиційної політики.

 

У 2012 році брав участь на виборах до Верховної Ради України VII скликання по списку партії “Україна – Вперед”, де займав 32 місце. За результатами виборів у ВР не пройшов.

 

Під час подій Революції Переваги (2013-2014 рр.) Підтримував події на майдані незалежності в Києві.

 

На виборах до Верховної Ради України VIII скликання в 2014 року обирався за мажоритарною системою від партії “Блок Петра Порошенко”. У Раду не пройшов.

 

У 2015 році за мажоритарною системою обирався до Одеської міської ради VII-го скликання від партії “Блок Петра Порошенко”. За результатами виборів депутатом не став.

На президентських виборах 2019 року підтримував кандидата Володимира Зеленського.

родина

Співак Дмитро Павлович одружений з українкою. Подружжя виховує дочку.

COVID-19 Live