fbpx
Фото: Pixabay

Дослідники з OpenAI та Університету Пенсильванії стверджують, що на 80% працівників Америки прямо впливатиме GPT. Про це йдеться у статті, опублікованій в arXiv.

Великі мовні моделі можуть виконувати щонайменше 10% завдань цих працівників. Дослідники також виявили, що близько 19% працівників побачать, що це вплине щонайменше на 50% їхніх завдань. Вплив GPT є більшим для високооплачуваних робочих місць, пишуть вони в дослідженні, але охоплює майже всі галузі. Вони стверджують, що моделі GPT є технологіями загального призначення, як паровий двигун або друкарський верстат.

До професій з найвищим рівнем впливу належать математики, податкові консультанти, письменники, веб-дизайнери, бухгалтери, журналісти та юридичні секретарі. Професії з найбільшою дисперсією або з найменшою ймовірністю зазнають впливу GPT включають графічних дизайнерів, розробників пошукових маркетингових стратегій і фінансових менеджерів.

Дослідники також вирахували загальний очікуваний вплив GPT на різні галузі: найбільший вплив на послуги з обробки даних, інформаційні послуги, видавничу справу та страхові компанії, а найменший – на виробництво харчових продуктів, виробництво виробів з деревини та допоміжну діяльність у сільському та лісовому господарстві.

#ChatGPT #професії #вплив #робота #втрата #працівники #дослідники #галузі #УСП #USP

Джерело

COVID-19 Live