fbpx

Проте “передбачити діяльність чи позицію Росії – дуже важко, вона змінюється кожен день”.

Наступна зустріч лідерів країн “Нормандської четвірки” (Україна, Франція, Німеччина, Росія) може відбутися вже в квітні. Проте точно говорити про її проведення рано, адже позиція Росії “змінюється кожен день”.

Про це глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук заявив в ефірі Україна24.

“Я знаю, що йде велика робота на рівні політичних радників, де беруть участь Єрмак (голова ОП України Андрій Єрмак, – ред.), радник Путіна Козак та інші. Вони якраз вирішують це головне питання – зустріч на найвищому рівні. Планується десь, мабуть, на квітень, але як воно буде насправді – сказати важко. Передбачити діяльність чи позицію Росії – дуже важко, вона змінюється кожен день”, – заявив Леонід Кравчук.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив про готовність зустрітися з кожним із лідерів країн “нормандської четвірки” окремо, якщо чотиристоронні переговори будуть відкладатися.

У відповідь на це у Кремлі наголосили, що “будь-яка зустріч має бути добре підготовлена”. За словами речника Путіна Дмитра Пєскова, в даному разі підготовка полягає у “виконанні домовленостей”.

Джерело

COVID-19 Live