fbpx

Британці оприлюднили рейтинг найгірших країн для автомобілістів. Експерти оцінювали якість доріг та безпеку

Британська компанія Compare the Market дослідила умови життя для водіїв у різних країнах світу. Експерти звертали увагу на:

  • якість доріг;
  • завантаженість;
  • безпеку руху.

За результатами досліджень було складено рейтинг країн з найкращими та найгіршими умовами для водіїв.

Серед лідерів найгірших країн для водіїв опинилася Мексика, яка зайняла третє місце. Експерти відзначили, що в Мексиці не найгірша якість доріг, але місцеві водії мають великі витрати. Також у цій країні висока смертність через аварії.

На другому місці серед найгірших – Бразилія. Тут найвищий рівень смертності на дорогах серед країн, що потрапили до дослідження. Також експерти відзначили високі втрати водіїв порівняно з їх доходами.

А ось найгіршою країною у світі для водіїв британці визнали Росію. За їх даними, в РФ найгірша якість доріг, високий рівень смертності, а також найбільша завантаженість трас серед усіх країн рейтингу.

Найкращими у світі країнами для автомобілістів експерти визнали Данію, США та Нідерланди.

України в загальному заліку немає. Чи приймали до уваги експерти нашу країну, невідомо.

Що відбувається в Україні

В Україні протягом найближчого року має повернутися обов’язковий технічний огляд для всіх без виключення легковиків. Його проходитимуть власники автомобілів та автопричепів.

Ще одне нововведення – нові правила дорожнього руху. Вони набрали чинності 1 листопада 2021 року. Зміни стосуються розмітки та знаків дорожнього руху. Також документ регулює рух велосипедистів, зокрема, розширює поняття велосипедної доріжки та вводить позначення велосипедної смуги та проїзду.

Джерело

COVID-19 Live