fbpx

Українці мають боротися, доки Росія повністю не вийде з української території, включно з окупованими кілька років тому територіями Донбасу та Криму, оцінили 55% респондентів, що взяли участь в опитуванні під назвою «Соціальні зміни», проведеному на замовлення порталу wPolityce.pl

У дослідженні, результати якого оприлюднив портал wPolityce.pl, взяли участь 1055 осіб. У питальнику, на який відповідали респонденти, було питання: «Як, на вашу думку, має діяти Україна?». 55 % респондентів обрали відповідь: «воювати до повного виходу Росії з території України, включаючи території Донбасу та Криму, які були окуповані кілька років тому».

На думку 15% опитаних, Україна повинна «воювати, поки Росія не відійде з української території на позиції до початку (теперішньої- ред.) війни». Це означало б тимчасову відмову від боротьби за повернення Донбасу та Криму.

Відповідь, згідно з якою Україна має «погодитися на припинення вогню і прийняти всі територіальні втрати наразі», обрали 6% респондентів; 24% опитаних сказали, що їм важко дати відповідь на це запитання.

Опитування було проведено 23-30 травня лабораторією соціальних змін за методом CAWI (Computer Assisted Web Interview) на спеціальній інтернет-платформі. 

Джерело

COVID-19 Live