fbpx
Російські військові готуються випробувати надзвукову ракету для комплексу "Сатана-2"

Більшість населення України проти капітуляції та виступає за повернення Донбасу та Криму. Люди згуртувалися в рішучості перемогти й захистити демократію від диктаторського режиму Володимира Путіна.

Застосування Росією ядерної зброї в Україні не зможе зламати волю країни до перемоги — 89% українців продовжуватимуть боротьбу. Такі дані випливають із опитування німецького комунікаційного агентства thekuskt CNC, із яким ознайомилося видання Tagesspiegel.

Переважна більшість виключає капітуляцію та вважає за необхідне повернути Донбас і Крим. Погляди українців на війну суттєво відрізняються від поглядів німців — респондентів не лякають погрози Москви ядерними ударами, йдеться у звіті.

Близько 85% опитаних вважають відхід військ РФ до лінії фронту на 24 лютого неприйнятною підставою для припинення вогню.

“Переважна більшість населення — за відновлення суверенітету всієї України. Вони називають це обов’язковою умовою припинення вогню та переговорів”, — наголосили німецькі соціологи.

Водночас 72% українців заявили про необхідність довгострокового постачання західної зброї для ЗСУ. Дві третини впевнені, що Україна ніколи не буде безпекою без гарантій НАТО. Переважна більшість більше довіряє США та НАТО, ніж ЄС, випливає з результатів.

Фахівці вказують на згуртованість українців у рішучості перемогти ворога та захистити демократію від диктаторського режиму президента Росії Володимира Путіна.

“Вихід війни, ймовірно, залежатиме від того, чи вдасться зберегти цю рішучість, коли власних цілей може бути не досягнуто. Простір для маневру українського уряду залежить від громадської думки”, — йдеться в результатах.

Опитування проводили в листопаді 2022 року на замовлення Мюнхенської конференції з безпеки.

#ядерний_удар #росія #соцопитування

Джерело

COVID-19 Live