fbpx

Існує думка, що власники певних марок автомобілів піддаються емоціям частіше, ніж інші. Міф це чи реальність, розповість автосервіс Еталон AutoGlass.

НЕЗВИЧАЙНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

Британці вирішили протестувати понад дві тисячі власників абсолютно різних авто та з’ясувати, хто з них найчастіше гостро реагує на різні ситуації за кермом. У ході дослідження потрібно було вказати лише марку авто, номер та колір. Психологічний тест мав різного типу питання. Після цього оцінювали результати та давали оцінку за шкалою від 0 до 18.

За результатами, середній бал становив близько 6, проте власники деяких марок відзначилися від інших, та показали результат вище.

НАЙБІЛЬШ ЕМОЦІЙНІ ТА НАВПАКИ

Найвищий бал за рівнем психопатії отримали водії німецьких марок BMW та Audi. У BMW середній бал виявився понад 12, а в Audi близько 11. Психологи відзначають, що такі люди частіше зазнають емоцій, ніж інші, у них підвищене почуття власної гідності, а так само вони рідко відчувають провину.

На третьому місці опинилися водії Fiat з балом майже 7, що досить низько, якщо порівнювати перші 2. Далі йдуть автовласники:

  • Mazda, Honda та Ford – з балом 6;
  • Mercedes, Citroen, Volkswagen, Renault, Volvo, Nissan та Hyundai – отримали близько 5 балів.
  • Найспокійніші й менш схильні до емоцій, занурені у свої думки виявилися водії: Peugeot, Toyota, Opel, Seat і Kia.

За результатами тесту спокійні та врівноважені водії Skoda.Також схильні до емоцій, паніки та люті власники електрокарів – вони отримали 16 балів, що навіть вище, ніж у BMW та Audi.

Далі йдуть гібридні автомобілі з показниками -10, а бензинові – близько 7. Низький бал отримали автовласники дизельних авто – менше ніж 6.

Наскільки правдиве це тестування вирішувати тільки Вам. Кожна людина незалежно від марки, кольору автомобіля піддається як позитивним, так і негативним емоціям. Щоб позитива було більше, рекомендуємо звертатися лише до перевірених фахівців.

Джерело

COVID-19 Live