fbpx

Більшість з нас принаймні частину свого часу проводить в Інтернеті. Насправді в усьому світі налічується 4,66 мільярда активних користувачів Інтернету – це майже 60% населення планети.

Скільки коштує користування Інтернетом? Щоб побачити, як складаються ціни на широкосмуговий доступ, ми з’ясували, де у світі доступ до Інтернету коштує вам найбільше і найменше.

В Ефіопії найдорожчі ціни на широкосмуговий доступ

Ефіопія дорожча, ніж будь-яка інша країна: тут широкосмуговий доступ коштує близько £307,84 на місяць. Це майже в десять разів більше, ніж у Великобританії, де щомісячний широкосмуговий доступ в середньому коштує 30,99 фунтів стерлінгів.

На другому місці, витрачаючи 236,09 фунтів стерлінгів менше на місяць на широкосмуговий доступ, знаходяться Об’єднані Арабські Емірати. Фактично лише країни Африки та Близького Сходу входять до п’ятірки найдорожчих країн для широкосмугового доступу, а Катар, Зімбабве та Оман посідають третє, четверте та п’яте місця.

Канада просто не потрапила в першу десятку, оскільки широкосмуговий доступ коштує приблизно 46,71 фунта стерлінгів, а Австралія займає 20-те місце з 41,73 фунта стерлінгів на місяць.

Україна має найдешевший широкосмуговий доступ у світі

Натомість, Україна є країною для найдешевшого широкосмугового зв’язку в світі, а щомісячні витрати в середньому становлять лише 4,42 фунта стерлінгів.

На другому місці посідає Росія, в середньому коштує 5,02 фунта стерлінгів на місяць для широкосмугового доступу, за нею йдуть Румунія та Молдова. Єдина країна, яка потрапила до п’ятірки найкращих за межами Європи, — це Індія, де середня місячна вартість широкосмугового доступу становить 7,48 фунтів стерлінгів.

Методологія 

Вартість широкосмугового доступу в усьому світі взята з Numbeo і є точною станом на 19.10.21. Ціна вказана щомісяця та стосується широкосмугової швидкості 60 Мбіт/с або більше з необмеженим використанням даних. Була зібрана вартість для GBP (фунтів), USD (долари США), CAD (канадські долари) та EUR (євро).

Джерело

COVID-19 Live