fbpx

Дослідження показують, що люди набирають борги і втрачають університетське життя, щоб фінансувати ставки

Дослідження показало, що тисячі студентів-залежних від азартних ігор витрачають в середньому 30 фунтів стерлінгів на тиждень на ставки, набирають борги і втрачають університетське життя, щоб фінансувати свою звичку.

Під час опитування 2000 студентів, 80% сказали, що грали в азартні ігри, а 35% тих, хто це зробив, визнали, що використовували студентську позику, банківський овердрафт, позичали у друзів або брали позику до зарплати.

З тих, хто грав у азартні ігри, 41% сказали, що це призвело до того, що вони пропустили лекції, терміни виконання завдань або соціальні заходи.

У Великій Британії навчається близько 2,5 мільйонів студентів, що свідчить про те, що сотні тисяч страждають від азартних ігор.

Студенти повідомили, що витрачають на ставки в середньому 31,52 фунта стерлінгів за тиждень, тоді як майже 20% зізналися, що витрачали понад 50 фунтів стерлінгів. Їх запитали, скільки вони витратили на азартні ігри, не роблячи різниці між депозитами та втратами.

Найпопулярнішим продуктом була Національна лотерея (32%), включаючи ігри для смартфонів із миттєвим виграшом у стилі казино , за нею йдуть онлайн-ставки на спорт (25%) та онлайн-бінго (18%).

Доповідь молодіжної азартної організації YGAM та Gamstop , національного інструменту для гравців, які хочуть заборонити собі робити ставки та ігри в Інтернеті, заснована на попередніх дослідженнях, які виявили, що 88 000 студентів мають проблеми.

Син Мартіна Джонса, Джош, покінчив із життям у 2015 році після того, як став залежним від азартних ігор під час здобуття рівня A, а пізніше потрапив у фінансові труднощі в університеті.

«Він піднявся до житлових приміщень і протягом 10 днів він продув свій перший термін позики, яка становила близько 1200 фунтів стерлінгів», — сказав Джонс.

Джонсу та його дружині Кім довелося керувати фінансами свого сина протягом того часу, коли він вивчав математику в Університеті Суррея.

Незабаром після закінчення університету він влаштувався на роботу в бухгалтерську фірму PricewaterhouseCoopers, але не зміг позбутися від азартної залежності. Він покінчив життя самогубством у віці 23 років після того, як заборгував 30 000 фунтів стерлінгів.

29-річний Брей Еш, який вивчає медицину з психічного здоров’я в Королівському коледжі Лондона, раніше навчався в Університеті Лідса, також втратив студентську позику.

«Це захопило моє життя – я не вчився, я просто сидів у своїх залах, граючи в азартні ігри», – сказав він.

«Під час мого другого року навчання в університеті я закінчив азартними іграми свій студентський кредит протягом перших 24 годин.

«Важливо, щоб студенти мали доступ до організацій, таких як YGAM, щоб навчати їх про азартні ігри та надавати підтримку, а також щоб вони знали про основні інструменти, такі як самовиключення, якщо вони відчувають проблеми зі своїми азартними іграми. Я знаю, що це принесло б мені користь».

Прес-секретар Ради з ставок та ігор (BGC) сказав, що більшість азартних ігор серед молодих людей відбувається за допомогою скретч-карт, лотереї та приватних ставок, а не членів BGC.

«BGC також фінансує програму запобігання шкоди від азартних ігор для молодих людей у ​​розмірі 10 мільйонів фунтів стерлінгів , яку надають провідні благодійні організації YGAM та GamCare, яка надається кожному підлітку від 11 до 19 років у Великобританії та тим, хто з ними працює», – сказав речник.

Джерело

COVID-19 Live