Україна посіла 123 місце
Україна стала найнещаснішою країною в Європі.
У новому рейтингу щастя Україна посіла 123 місце, пише UA.NEWS.
Згідно рейтингу, опублікованому в 2020 році, Україну обігнала вже не тільки Росія, але і Білорусь, а найближчими “сусідами” в рейтингу виявилися Намібія(122) і Ліберія(124).
При складанні рейтингу враховую такі показники благополуччя, як:
- рівень ВВП на душу населення,
- очікувана тривалість життя,
- наявність громадянських свобод,
- почуття безпеки і впевненості в завтрашньому дні, стабільність сімей, гарантії зайнятості,
- рівень корупції, а також непрямі показники стану суспільства, такі як рівень довіри, великодушність і щедрість.
Також, значну частину дослідження складають результати опитувань громадської думки жителів різних країн про те, наскільки щасливими вони себе почувають, які проводить Міжнародний дослідницький центр Геллапа (Gallup International), що пропонують респондентам в кожній країні оцінити своє відчуття щастя за спеціальною шкалою.
Нагадаємо, соціальній мережі Facebook поширюється повідомлення, в якому за допомогою аналізу місця України у світовій економіці робиться висновок про те, що країна має високий рівень економічного розвитку ніж той, про який можна подумати виходячи з життя пересічного українця.

У публікації наводяться приклади, які ілюструють, що Україна має багаті поклади корисних копалин, потужний Агропромисловий комплекс і величезний людський капітал.