fbpx

У державному ПриватБанку повідомили, що українці все частіше користуються послугою отримання готівки на касах торгових точок через POS-термінали ПриватБанку.

Про це повідомляє пресслужба фінустанови.

Як заявив член правління з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв, у жовтні при майже незмінному в порівнянні з вереснем загальному обсягу оплат картками, українці отримали готівки на касі на 12% більше – на 1,6 млрд грн.

“Саме ця послуга в умовах аварійних відключень електрики та повітряних тривог дозволяє мільйонам людей за необхідності отримувати готівку без зайвої небезпеки на пошук банкомату чи банківського відділення, – заявив Заіграєв.

“Загалом у жовтні українці більше платили картками за паливо – обсяги безготівкових оплат на АЗС зросли за місяць на 12,7%, та іжу – на 3,5%. Менше купували у жовтні одягу, взуття та інших промислових товарів – на 5,7%, а також електроніки і побутової техніки – на 5%”, – додали в банку.

У фінустанові зазначили, що український бізнес продовжив активно нарощувати мережу безготівкових розрахунків – за останній місяць торговці та підприємці встановили 5,5 тисяч нових терміналів ПриватБанку.

За постановою уряду, з 1 січня 2023 року всі торговці, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення понад 25 тис, повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв).

#термінали #готівка #гроші

Джерело

COVID-19 Live