fbpx

Третина українців не підтримують можливу заборону на перетин держкордону за внутрішнім паспортом, а більше чверті опитаних ставляться до цього позитивно.

Як повідомила прес-служба економічних досліджень і політичних консультацій, про це свідчать результати онлайн-опитування, проведеного проектом “Підтримка громадської ініціативи “За чесну і прозору митницю”.

“Третина українців (33%) не підтримують можливу заборону на перетин держкордону за внутрішнім паспортом, а більше чверті опитаних (26%) ставляться до цього позитивно. Разом з тим 36% не змогли однозначно оцінити це рішення”, – йдеться в дослідженні.

Також опитування показало, що переважна більшість респондентів (68%) підтримують ідею про те, що держслужбовці на період воєнного стану можуть працювати дистанційно, перебуваючи в Україні. І тільки п’ята частина (20%) ставиться до цієї ідеї негативно.

Водночас як показали результати дослідження, ставлення до дистанційного формату роботи держслужбовців переважно негативне (64%), якщо при цьому вони перебуватимуть за кордоном. Лише 18% респондентів вважають цю ідею прийнятною.

Опитування проводилося онлайн з 21 по 28 квітня 2022 року. У ньому взяли участь 142 респонденти з 23 областей України. Вік опитаних – від 19 до 78 років, середній вік – 44 роки.

Джерело

COVID-19 Live