fbpx

Зима – ідеальний час для активного відпочинку, як-от катання на лижах чи сноубордах. Туристи обирають гірськолижні курорти за різними критеріями, одним із них – є бюджет.

Тому британське видання The Travel Daily вирішило допомогти шанувальникам традиційного зимового відпочинку, й склало рейтинг найдешевших гірськолижних напрямків Європи.

Україна посіла другу сходинку. 

Експерти проаналізували вартість добирання та проживання на гірськолижних курортах по всій Європі.

«Оскільки багато людей хочуть виїхати за кордон після пандемії COVID-19, приємно бачити, що багато бюджетних та захопливих місць все ще доступні», – прокоментував речник компанії LuxuryHotel.com.

За його словами, через те, що багато країн у списку повільно послаблюють обмеження, ці гірськолижні точки будуть популярні протягом зимового періоду 2022 року.

3 найдешевших країни для катання на лижах Угорщина, відома відпочинком в Будапешті й Дебрецені, була визнана найдешевшою країною для катання на лижах.

Поїздка на один із численних курортів в середньому обійдеться в 69 фунтів стерлінгів (82 євро) за подорож з Лондона та одну ніч у тризірковому готелі.

На другому місці – Україна. Лижна поїздка у цю східноєвропейську країну коштує близько 73 фунтів стерлінгів (87 євро) на людину в обидві сторони й одну ніч у готелі.

«Хоча це може бути не дуже відоме місце для зимових видів спорту, у країні є понад 40 гірськолижних зон із понад 185 кілометрів лижних трас по всій країні. Тут розташований Буковель, найбільший гірськолижний курорт Східної Європи, який щозими приймає понад мільйон відвідувачів», – йдеться в повідомленні.

Третє місце в списку посідає Болгарія, з витратами на проїзд та проживання в середньому до 74 фунтів стерлінгів (88 євро).

До десятки також увійшли:

  • Румунія – 76 фунтів стерлінгів (90 євро);
  • Словаччина – 78 фунтів стерлінгів (93 євро);
  • Чехія – 80 фунтів стерлінгів (95 євро);
  • Польща – 84 фунтів стерлінгів (100 євро);
  • Андорра – 95 фунтів стерлінгів (113 євро);
  • Греція – 107 фунтів стерлінгів (127 євро);
  • Словенія – 113 фунтів стерлінгів (134 євро).

У цю вартість фахівці включили витрати авіаперельоту в обидві сторони з Лондона та проживання однієї ночі в готелі з 3 зірками.

Джерело

COVID-19 Live