fbpx

Якби вибори до ВРУ відбулися цієї неділі, до парламенту увійшли б практично на рівних “Слуга народу” і ОПЗЖ

Якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі, то в наступний склад парламенту пройшли б 5 політичних партій: “Слуга народу” (Д. Арахамія, А. Корнієнко, Р. Стефанчук) – 25,5%, “Опозиційна платформа – за життя” (Ю. Бойко, В. Медведчук, В. Рабинович,) – 22,1%, “Європейська солідарність”(П. Порошенко, А. Парубій, І. Геращенко) – 16,9%, ВО “Батьківщина” (Ю. Тимошенко, С. Тарута) – 7,4% і “Партія Шарія” (О. Бондаренко). Такі результати дало соціологічне опитування, проведене компанією “Роботизовані телесистеми” з 13 по 16 серпня і презентоване сьогодні в інформаційному агентстві “Інтерфакс-Україна”.

За даними дослідження, рейтинг інших політичних партій розподілився наступним чином: “Сила і честь” – 3,1%, Радикальна партія Олега Ляшка – 2,5%, “Українська стратегія Гройсмана” – 1,6%, “Свобода” – 1, 4%, “Голос” – 1,3%, “Громадянська позиція” – 1,1%, “За майбутнє” – 0,9%, “Опозиційний блок” – 0,9%, “Самопоміч” – 0,8% , “Національний корпус” – 0,2%. При цьому сумарно близько 65% респондентів заявили, що не відчувають себе в безпеці з урахуванням нинішньої активності праворадикальних угруповань, проведення ними незаконних акцій, використання зброї, а також беручи до уваги останні випадки захоплення заручників в Луцьку та Полтаві. Майже 32% заявили, що відчувають себе в безпеці, і близько 12% вагалися з відповіддю.

51,2% респондентів впевнені, що нинішня влада не в змозі забезпечити безпеку громадянам України. Протилежну думку висловили тільки 31,3% опитаних. Крім того, 38,2% опитаних не вважають 24 серпня (День Незалежності України) дійсно святом, беручи до уваги велику кількість іноземців в органах управління державними компаніями, залежність України від МВФ і численні звинувачення на адресу влади з приводу посилення зовнішнього впливу. Протилежну думку висловили 47,1% респондентів, ще 14,7% не визначилися з відповіддю.

використана випадкова генерація мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність – 3 000 респондентів, а статистична похибка – 2,5%.

 
COVID-19 Live