fbpx

У Полтаві “Європейська Солідарність” представила кандидатів на місцеві вибори, одним із них став Андрій Карпов, більш відомий як ведучий “ВАТА ШОУ” на “Прямому” – Андрій Полтава.

Про це повідомляє кореспондент “Прямого”.

“Я не грав ніяких ролей та був самим собою”- так говорить про себе кандидат на посаду міського голови від “Європейської Солідарності” Андрій Карпов.

“Займаючись блогерською діяльністю, а фактично це такий інформаційний спротив російській агресії, я не грав ніяких ролей, я був самим собою, і на посаді міського голови, я теж буду залишатися самим собою, і буду діяти тільки так, як мені дозволяє моє сумління, і робити все, щоб подолати те, що тут відбувається” – сказав Карпов.

Загалом, “Європейська Солідарність” на Полтавщині зазнала повного перезавантаження, у списку кандидатів волонтери, ветерани АТО, культурні та громадські діячі, соціально-відповідальні підприємці та відомі журналісти.

“Наша команда має складатися з тих людей, які ідеологічні, які мають силу волі протистояти тій системі, яка зараз склалася і працювати виключно в руслі політичної партії “Європейської Солідарності” – сказала народна депутатка “Європейської Солідарності” Ніна Южаніна.

Раніше стало відомо, що команду “Європейської Солідарності” на місцевих виборах на Хмельниччині очолив народний депутат Володимир Ар’єв.

Нагадаємо, Марина Порошенка очолила список “Європейської Солідарності” на виборах до Київської міської ради.

Джерело

COVID-19 Live