fbpx
Фото: Рexels

Автори нового дослідження вважають, що високі темпи звільнення жінок можуть привести компанії «до катастрофи».

Згідно з даними нового звіту McKinsey&Co. та LeanIn.org, на кожну жінку на рівні директора, яка отримує підвищення, дві жінки-директорки вирішують залишити свою компанію. Про це повідомляє Bloomberg. Організації, які проаналізували дані 12 мільйонів співробітників у понад 330 компаніях, відстежують стан робітниць з 2015 року і публікують результати в щорічному звіті.

«Жінки такі ж амбітні, як і чоловіки, але вони залишають свої компанії з найвищими темпами, які ми коли-небудь бачили, і з вищими темпами, ніж чоловіки в керівництві», — сказала генеральна директорка LeanIn Рейчел Томас.

Серед причин, що призвели до такого становища, експерти називають наслідки пандемії Covid-19, яка загострила давні проблеми. Наприклад, під час пандемії припинив скорочуватися гендерний розрив в оплаті праці, стало складніше організувати догляд за дітьми тощо. McKinsey та LeanIn виявили, що після повернення компаній до офісної роботи лише одна з 10 жінок-працівниць хоче працювати в офісі більшу частину часу, інші 9 потребують змішаного графіка.

«Жінки розлучаються не з роботою, вони розлучаються з компаніями, які не забезпечують культуру роботи, можливості росту та гнучкість, що є для працівниць критично важливим», — підбила підсумки Томас.

Згідно з результатами цьогорічного звіту McKinsey&Co. та LeanIn.org, наразі лише кожен четвертий керівник офісу є жінкою. І на кожні 100 чоловіків, яких просувають на посаду менеджера, починаючи з початкового рівня, припадає лише 87 жінок.

#жінки #робота #бізнес

Джерело

COVID-19 Live