fbpx

Американці поширюють споживання книг у кількох форматах. Частка дорослих, які читали друковані книги за останні 12 місяців, все ще перевищує частку, яка використовує інші форми, але тепер 30% кажуть, що читали електронну книгу за цей період часу.  

Загалом, 75% дорослих американців кажуть, що читали книгу за останні 12 місяців у будь-якому форматі, повністю або частково, і ця цифра майже не змінилася з 2011 року, згідно з опитуванням Pew Research Center, проведеним у січні. З 25 по 8 лютого 2021 р. Друковані книги залишаються найпопулярнішим форматом для читання: 65% дорослих кажуть, що читали друковану книгу за останній рік.

Хоча частка тих, хто читає друковані книги та слухачі аудіокниг, залишилася майже незмінною за опитуванням Центру, проведеним у 2019 році, частка американців, які повідомляють про читання електронних книг, зросла з 25% до 30%.Як ми це зробили

Згідно з опитуванням, американці читали в середньому (у середньому) приблизно 14 книг протягом попередніх 12 місяців, а типовий (середній) американець прочитав п’ять книг за цей період. Ці цифри ідентичні 2011 році, коли Центр вперше почав проводити дослідження звичок американців до читання книг.  

Незважаючи на зростання певних цифрових форматів, відносно небагато американців споживають лише цифрові книги (до яких належать аудіокниги та електронні книги), за винятком друкованих. Близько 33% американців читають у цих цифрових форматах, а також читають друковані книги, а 32% кажуть, що читають лише друковані книги. Лише 9% американців кажуть, що читають книги лише в цифровому форматі і не читали жодної друкованої книги протягом останніх 12 місяців.

Демографічні відмінності в читанні книг у 2021 році подібні до моделей, які спостерігалися в минулих опитуваннях Центру . Наприклад, дорослі, які мають ступінь бакалавра або вищу освіту, швидше за все читатимуть книги, ніж ті, хто навчався лише в якомусь коледжі, і ті, хто має середню освіту або менше, а дорослі у віці від 18 до 29 років частіше читатимуть книги, ніж 65 років і старше. У той же час моделі споживання книг серед кількох груп змінилися з 2019 року. Деякі приклади:

Дорослі з нижчими доходами – частка дорослих з річним доходом сім’ї менше ніж 30 000 доларів США, які прослухали аудіокнигу, зросла на 8 процентних пунктів з 2019 року (22% проти 14%).  

Дорослі міські люди – частка дорослих американців, які живуть у міських громадах, які кажуть, що читали книгу в будь-якому форматі за попередні 12 місяців, зросла з 75% у 2019 році до 81% зараз – збільшення на 6 процентних пунктів.

У таблиці нижче показано, як різні групи повідомили про свої звички читання під час опитування.

Джерело

COVID-19 Live