fbpx

У рамках національної програми з відновлення мостів Укравтодор провів масштабне обстеження мостового господарства та нарахував 169 аварійних мостів.

Про це під час робочої поїздки до Запорізької області сказав заступник голови Укравтодору Андрій Івко.

“Національна програма з відновлення мостів працює. Ми маємо 75% мостів, які вже обстежили. 169 штучних споруд, з цих 75%, знаходяться у 5-му експлуатаційному стані, тобто їх треба капітально ремонтувати або реконструкцію виконувати. Кожного року ми збільшуємо обсяги виконання ремонту штучних споруд. В цьому році ми плануємо відновити 200”, – прокоментував Івко.

Він також нагадав, що зараз будуються нові запорізькі, кременчуцький та ямпільський мости.

“Кременчуцький міст – там зараз завершується стадія проєктування, експертиза відбувається. Будуються тимчасові дороги, завозиться арматура, будівельні матеріали. Також маємо ще такий міст, як Ямпільський. Він буде на кордоні між країнами – Україною та Молдовою. Підготовчі роботи розпочались. В наступному році плануємо завершити їх”, – сказав Івко.

В Укравтодорі також додали, що в 2020 році в країні було відновлено 4000 км доріг державного значення і 158 штучних споруд. В 2021 році заплановано відновити 4500 км доріг і близько 200 штучних споруд (мостів).

Як повідомлялось, запорізькі мости через р. Дніпро в Укравтодорі обіцяють добудувати у 2022 році.

Джерело

COVID-19 Live