fbpx

Кожен п’ятий (20,7%) українець 18-24 років хоч раз у своєму житті купував-продавав криптовалюту або брав участь в ICO, первинному розміщенні монет. Такими є дані дослідницької компанії Gradus.

Українці дедалі більше залучаються до світу альтернативних грошей. Більш ніж половина (55,9%) респондентів національної репрезентативної панелі Gradus сказали, що знають про поняття криптовалют, а 5,1% вже особисто проводили операції з криптомонетами та/або блокчейном.

За оцінкою світової консалтингової компанії TripleA 12,73% мешканців України володіють криптогрошима, при тому що середній світовий рівень у 2021 році становив 3,9%.

Як зазначають експерти Gradus, хоча найпопулярнішим методом збереження та примноження коштів серед українців залишається купівля звичайної валюти (32,6%), покупка криптомонет у нашій країні вже зустрічаються частіше, ніж інвестиції у цінні папери.

Найпопулярніша операція в українському світі крипти — відкриття криптогаманця, він є у 77% тих, хто займається цією сферою діяльності. Кожен другий криптоактивний українець купував/обмінював токени на біржі.

Основна мета криптогаманця — отримання доходу у криптовалюті, найрідкісніше застосування — для ігор (18,9%). Розраховувалися цим типом грошей за реальні товари третина (31,5%) тих наших земляків, хто на “ти” з криптовалютами і, що цікаво, мешканці невеликих міст у північних регіонах роблять це частіше.

Джерело

COVID-19 Live