fbpx

65% респондентів заявляють, що не будуть купувати продукти в міжнародних мережах магазинів, які не вийшли з Росії після початку війни з Україною.

25-28 березня 2022 року компанія Research Partner провела опитування щодо схильності поляків купувати в міжнародних мережах магазинів, які не вийшли з росії після початку війни з Україною.

65 відсотків респондентів заявляють, що не будуть купувати продукцію в таких торгових мережах. «Однозначно так» відповіли 36 відсотків респондентів і ще 29 відсотків «радше так».

Лише 16 відсотків заявили, що продовжать покупки в цих магазинах, а 19 відсотків респондентів ще не склали думки з цього приводу.

Результати опитування свідчать, що найрадикальніше до цього питання підходять респонденти у віці 55 років і старші – аж 44 відсотки з них не мають наміру здійснювати покупки у вищезгаданих магазинах. Серед респондентів віком до 34 років цей показник не перевищує 30%.

Дослідження було проведено 25-28 березня 2022 року на загальнонаціональній вибірці з 1056 осіб віком від 18 років, відібраних відповідно до представленості населення Польщі за статтю, віком та розміром місця проживання.

Джерело

COVID-19 Live