fbpx

Близько третини американців загалом стверджують, що США надають Україні належну підтримку, тоді як більша частка (42%) стверджує, що не надають достатньої підтримки; лише 7% кажуть, що США надає занадто велику підтримку, тоді як 19% не впевнені.

Графік показує, що республіканці частіше, ніж демократи, скажуть, що США надають Україні недостатньо підтримки

У той час як у поглядах на реакцію адміністрації на кризу існують глибокі сторонні розбіжності, погляди на підтримку України з боку США меньш розділені. Майже половина республіканців (49%) кажуть, що США надають занадто мало підтримки; 23% кажуть, що вони дають приблизно потрібну суму, а 9% вважають, що США надають Україні занадто велику підтримку.

Серед демократів порівнянна частка свідчить, що США надають Україні належну підтримку (39%) і занадто малу підтримку (38%). Лише 5% демократів стверджують, що США надають Україні занадто велику підтримку – приблизно половина республіканців, які стверджують те саме.

Ідеологічні розбіжності в обох партіях є незначними в поглядах на підтримку України: 54% більшість консервативних республіканців (54%) стверджують, що США роблять недостатньо для України, порівняно з 41% поміркованих і ліберальних республіканців. Серед демократів ліберали (43%) частіше кажуть, що США не надають достатньої підтримки, ніж помірковані та консерватори (34%).

Серед тих, хто не схвалює реакцію адміністрації Байдена на вторгнення, більшість (54%) стверджують, що США не надають достатньої підтримки Україні, порівняно з 18%, які стверджують, що вони надають належну підтримку, і лише 13% тих, хто кажуть, що США надає занадто велику підтримку. Близько половини тих, хто схвалює відповідь адміністрації (48%), стверджують, що США надають Україні належну підтримку, а чотири з десяти виступають за збільшення обсягу підтримки, і майже (2%) стверджує, що США надає занадто велику підтримку.

Джерело

COVID-19 Live