fbpx

Згідно з нещодавно опублікованим опитуванням INSA, 52 відсотки респондентів в Австрії вже виступають за припинення санкцій проти Росії. Лише прихильники «зелених» та NEOS хочуть зберегти ці заходи.

До настання зими ще кілька місяців, але політичні настрої в Австрії у зв’язку із санкціями проти Росії вже сьогодні зазнали змін. Як показало опитування INSA, опубліковане в п’ятницю, 12 серпня, на замовлення exxpress.at, абсолютна більшість із 52 відсотків репрезентативно опитаних австрійців виступають за скасування цих заходів.

Лише трохи більше третини респондентів (35%) хочуть продовження санкцій, введених ЄС як реакцію на російський військовий наступ, який був прочитаний на Заході як «агресивна війна». Вони сподіваються, що це призведе до швидшого припинення воєнних дій.

Лише серед прихильників «зелених» (71%) та ліволіберальної партії NEOS (51%) спостерігається абсолютна більшість респондентів, які виступають за збереження санкцій. Відносна більшість на користь збереження заходів бойкоту спостерігається серед представників найдохіднішої групи.

У вересні уряд Австрії хоче вжити пакету заходів для полегшення становища домогосподарств, що особливо постраждали від санкційного вибуху цін. Як повідомляє «oe24.at», буде запроваджено «заморожування цін на електроенергію», яке передбачає фіксовану квоту кіловат електроенергії для кожного домогосподарства за пільговою ціною. Ринковий тариф стягуватиметься лише за споживання понад встановлену квоту.

Крім того, мають бути передбачені спеціальні пільги: сімейна допомога, сімейні бонуси, стартові виплати на початок шкільної освіти, кліматичний та антиінфляційний бонуси та збільшений розмір дитячої допомоги.

Джерело

#Австрія #росія #санкції

COVID-19 Live