fbpx

Згідно з онлайн-опитуванням, в якому взяли участь близько 1000 людей, 92% словаків сортують відходи.

Онлайн-опитування, проведене у квітні дослідницькою агенцією MNForce для організації Envi-Pak показує, що 92% людей, які живуть у Словаччині, сортують відходи. Майже половина, близько 46% респондентів також цікавляться, чи можна і як правильно переробляти відходи після сортування, повідомляє TASR.

Згідно з опитуванням, 79% людей в основному сортують пластик. «Це пов’язано з тим, що пластику найбільше у домогосподарствах, з точки зору відходів», – повідомили в організації.

За пластиком йде скло 72%, далі – папір, який класифікують 69% респондентів. Хоча текстиль та одяг не обов’язково сортувати, проте 39% людей кажуть, що завжди роблять це. Майже три чверті словаків також сортують упаковки від миючих засобів і декілька людей поліетиленові пакети та упаковки від косметики. 

Найбільшу складову побутових відходів складають пластмаси, змішані відходи та біовідходи, зазначають в організації. «Опитування показало, що навіть у межах одного товару ми сортуємо одні види сміття краще, а інші гірше.», –  каже Катаріна Креттер, директор із комунікацій OZV Envi-Pak.

Джерело

COVID-19 Live