fbpx

Згідно з аналізом бази даних компанії NordPass, що надає сервіс зберігання паролів, було виявлено, що користувачі Мережі як і раніше використовують найпростіші паролі, підбір яких не складає ніяких труднощів. 

Згідно з аналізом бази даних компанії NordPass, що надає сервіс зберігання паролів, було виявлено, що користувачі Мережі як і раніше використовують найпростіші паролі, підбір яких не складає ніяких труднощів. Обробивши дані майже 300 мільйонів користувачів, NordPass опублікувала рейтинг найбільш використовуваних в 2020 році паролів. Перше місце зайняла комбінація «123456», якою користується два з половиною мільйона користувачів. У минулому році цей пароль займав другий рядок рейтингу. NordPass повідомляє, що за рік він був зламаний понад 23,5 мільйонів разів. Дані показують, що, незважаючи на загрози безпеці, багато користувачів упертим використовують відверто слабкі паролі. У минулому році лідером рейтингу був ще більш короткий «12345», який в цьому році змістився на восьму позицію. Цим паролем і раніше користується 188 тисяч користувачів. До слова, обидва паролі зламуються менш ніж за секунду.

gizchina.com

NordPass повідомляє, що 78 відсотків паролів в рейтингу 2020 року є новими. Дослідження показали, що через зручності люди використовують прості і легко запам’ятовуються комбінації, а також лайки, дати, імена і назви страв. В першу десятку пробилися такі паролі, як «111111», який за рік піднявся з 17-го на шосте місце, а також «123123», який вийшов на сьому позицію з 18-ю в 2019.

У число найбільш використовуваних увійшов пароль «picture1», який удостоївся третій позиції і є найскладнішим в топ-10. На його злом йде три години. Замикає десятку лідерів «senha», що перекладається з португальської як «пароль». Його злом займає десять секунд. Всі інші паролі з першої десятки зламуються менш ніж за одну секунду.

Джерело

COVID-19 Live