fbpx

• Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 18-24 вересня серед мешканців Маріуполя показали, що жителі міста значно краще оцінюють місцевий стан справ, аніж загальну ситуацію в країні. Так, лише 14% вважають, що країна рухається у правильному напрямку, 69% – протилежної думки. Натомість 62% мешканців міста вважають, що справи у ньому йдуть правильно, попри це, 24% – протилежної думки.

• 67% відповіли, що обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах, ще близько 20% – вагаються (50/50), 12% – малоймовірно, що голосуватимуть..
• У рейтингу до міської ради лідирує партія Блок Вадима Бойченка з рейтингом 55,2% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором. Далі – партія «Опозиційна платформа – За життя», яку готові підтримати 23,3%. За партію «Слуга народу» могли б віддати свої голоси 5,7%, партію Шарія –  5,5%. Рейтинг інших політичних сил – нижче 3%. Не визначилися – близько 8%. 
• 80% опитаних не проти, щоб діючий міський голова знову був обраний на цю посаду. Про необхідність обрання нової особистості говорили лише 14%. 
• Серед кандидатів у мери лідером є Вадим Бойченко: 72,4% серед тих, хто голосуватиме та визначився із вибором. 11,9% готові підтримати Володимира Клименка, 4,1% -Артура Андрощука, 3,0% – Максима Бородіна. Рейтинг інших – нижчий 2%. Не визначились за кого голосуватимуть близько 7% опитаних.
 
Аудиторія: мешканці Маріуполя від 18 років і старші . Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,1%. Терміни проведення: 18-24 вересня 2020 р.

Джерело

COVID-19 Live